październik, 2017

20PAZ8:00 pm11:00 pm20.10.2017 Alter Bridge / As Lions // Warszawa - Progresja8:00 pm - 11:00 pm Progresja, ul. Fort Wola 22

Szczegóły

Alter Bridge ponownie w Polsce! ?

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce! Alter Bridge zagra 20 października w warszawskiej Progresji! Bilety w cenie 150 zł właśnie trafiły do sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions
zaprasza

ALTER BRIDGE
+ As Lions

✅ 20.10.2017 – Warszawa, Progresja
Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00

? Ceny biletów:
150 PLN (w przedsprzedaży)
170 PLN (w dniu koncertu)

?️ Bilety już do nabycia na stronach:
➡️ Metal Mind Shop
➡️ Ticketpro Polska
➡️ Eventim.pl
➡️ ebilet.pl
➡️ Biletin
➡️ Ticketportal PL

ℹ️Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl

Alter Bridge został założony w 2004 roku przez muzyków Creed – Marka Tremontiego i Scotta Phillipsa, a wkrótce skład uzupełnili Brian Marshall (ex- Creed) oraz były wokalista Mayfield Four, Myles Kennedy. W 2004 roku ukazał się debiutancki album kapeli, „One Day Remains”, który w samych tylko Stanach zyskał status Złotej Płyty. W 2007 roku wydana została druga płyta formacji „Blackbird”, z której pochodzą takie hity jak m.in. „Watch Over You” czy „Rise Today” i grupa intensywnie koncertowała na całym świecie, wydając rok później DVD „Live from Amsterdam”. W 2009 roku Myles Kennedy rozpoczął współpracę ze Slashem, a pozostali członkowie AB zaangażowali się w nową płytę i trasę Creed, nie rezygnując jednak z działalności w Alter Bridge. W 2010 roku premierę miał trzeci studyjny krążek Amerykanów „AB III”, po którym formacja przez 2 lata intensywnie koncertowała na Starym Kontynencie oraz Stanach i nagrała kolejne koncertowe DVD „Live at Wembley”. W 2012 roku członkowie zespołu skoncentrowali się na swoich innych projektach, ale już w kolejnym roku ukazał się kolejny w dorobku studyjny album, „Fortress”. Dyskografię zespołu zamyka krążek „The Last Hero” z października zeszłego roku, to właśnie w ramach promocji tego albumu zespół dał fenomenalny koncert w katowickim Spodku. A już 8 września ukaże się nowe, rarytasowe wydawnictwo, „Live At The O2 + Rarities”, zapis londyńskiego występu grupy z 24 listopada zeszłego roku, w londyńskiej O2 Arena, podczas którego formacja wykonała takie hity jak: „Show Me A Leader”, „Isolation” czy akustyczny „Watch Over You” oraz „Waters Rising” zaśpiewany przez Tremontiego, a na bonusowym dyskach znalazły się m.in. unikatowe nagrania i kompozycje, które wcześniej dostępne były tylko w Japonii.
W swojej twórczości zespół miesza ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i niesamowitej energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które formacja ta uwielbiana jest przez fanów jak i krytyków muzycznych. Zespół doceniany jest również przez swoich kolegów po fachu, takich jak np. Slash, Eddie Van Halen, John Paul Jones czy Jimmy Page, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów AB. „Zdecydowanie jesteśmy kapelą koncertową. Dla nas właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Nagrywamy płyty, by potem móc grać je na żywo dla ludzi” – mówi Myles Kennedy. A o tym, jaką siłę mają koncerty Alter Bridge będzie można przekonać się już 20 października w warszawskiej Progresji, zapraszamy!

ℹ️ Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Progresja

ul. Fort Wola 22

X