grudzień, 2017

09GRU5:30 pm10:30 pm30-Lecie Aggressor: Vader, Dead Infection, Bloodsplash5:30 pm - 10:30 pm

Szczegóły

Z okazji 30 lat działalności zapraszamy wszystkich fanów ciężkiego grania do słupskiego SOKu na odpowiednią dawkę AGGresywnej muzy.
Wystąpią dla Was:

VADER – Gwiazda Wieczoru.
Wizytówka polskigo death metalu i absolutni profesjonaliści w swoim fachu rownież będą obchodzili jubileusz – 25 lat temu światło dzienne ujrzał ich debiutancki album: „The Ultimate Incantation”. Z tej okazji szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów grupy – zagrają go dla nas w całości.

Aggressor – Gospodarz Wieczoru.
Szykujemy dla Was solidnie miażdżące show, podczas którego usłyszycie masę nowych utworów, o których tempa zadba nasz perkusista – Krzysztof KlingBlast; jak również kilka znajomych pozycji z naszych poprzednich albumów. Rzecz jasna z racji jubileuszu nie obejdzie się bez niespodzianek. ?

Dead Infection – Gość Specjalny.
W celu nie pozostawienia suchej nitki wśród widowni odwiedzi nas kolejna doskonała w swojej sztuce kapela – Dead Infection. Fanom gatunku nie trzeba przedstawiać tych Jegomościów w towarzystwie Uroczej Niewiasty. Przyjadą do nas prosto z koncertu w Monachium, aby idealnie uświetnić całe wydarzenie.

Bloodsplash – Rozgrzewający Młodzieńcy.
Krwisty kleks zajmie się rozgrzaniem SOKowej publiki. Reprezentujący słupską scenę muzyczną thrashowcy zaprezentują sporo nowych utworów, które znajdą się w nadchodzącym albumie oraz kilka wisienek z debiutanckiego „Pristine Lust”. Wszyscy członkowie zespołu obiecują, że krew zostanie rozlana, a każdy z nich będzie bardzo ładnie grał na instrumencie, do którego został stworzony. ?

Odowiednie warunki, bez których nie mógłby się obyć iście metalowy koncert, zapewni Pijalnia Piwnica, do której gorąco zapraszamy na afterparty.

Bilety na wydarzenie będą wkrótce dostępne w cenie 30zł.

Zaklepujcie 9 grudnia w Waszych kalendarzach, bierzcie wolne, jeśli musicie, zabierajcie ze sobą znajomych i przybywajcie!

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:30 pm - 10:30 pm

X