sierpień, 2021

20SIE(SIE 20)9:00 am22(SIE 22)11:30 pm50. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów 'Chmielaki'9:00 am - 11:30 pm (22) Chmielaki Krasnostawskie, Krasnystaw

Szczegóły

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów „50 Chmielaków Krasnostawskich” 🍺 informuję, iż stosownie do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników wydarzenia, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy w dotychczasowej, festiwalowej formule.

Chmielaki Krasnostawskie 🍺 to największa i najstarsza impreza piwna w Polsce, a ich jubileusz zasługuje na wspaniałą oprawę i możliwość przyjazdu tysięcy miłośników piwa i dobrej zabawy.

Jesteśmy pewni, że wielu z Państwa chciałoby, w tym Jubileuszowym roku, odwiedzić nasze Miasto. Jednak sytuacja, jaka wystąpiła w związku z wprowadzeniem stanu epidemii, nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, wprowadziła szereg ograniczeń i spowodowała, że zorganizowanie Chmielaków 🍺 w dotychczasowej formie stało się nie możliwe.

W związku z tym, informujemy, że uroczyste obchody Jubileuszu jesteśmy zmuszeni przełożyć na 2021 rok, by móc wspólnie z Państwem radośnie świętować 50-lecie Chmielaków Krasnostawskich. 🍺

W imieniu Organizatorów, zapewniamy jednak, że jeszcze w tym roku odbędą się wydarzenia, które rozpoczną fetowanie Jubileuszu 50-lecia Chmielaków Krasnostawskich. 🍺

Na finał wydarzenia zapraszamy w dniach 20-22 sierpnia 2021 r.

O planowanych imprezach, które rozpoczną obchody Jubileuszu w tym roku, będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Jesteśmy przekonani, że pomimo tego, iż dołożylibyśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego i organizacyjnego, to nie moglibyśmy zagwarantować Państwu pełnego bezpieczeństwa zdrowotnego podczas tak dużej imprezy.

Doceniamy to, jakich mamy gości i wierzymy, że zrozumiecie Państwo powagę zaistniałej sytuacji.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy mieli w swoich planach przyjazd do Krasnegostawu i czekali na ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, przedostatni weekend sierpnia.

W imieniu Organizatorów
Burmistrz Krasnegostawu
(-) Robert Kościuk

Więcej

Kiedy

20 (Piątek) 9:00 am - 22 (Niedziela) 11:30 pm

Gdzie

Chmielaki Krasnostawskie

Krasnystaw

X