styczeń, 2018

28STY5:00 pm8:00 pm8. Noworoczny Koncert Charytatywny5:00 pm - 8:00 pm Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1

Szczegóły

Charytatywna impreza muzyczno-kabaretowa. Prowadzenie Kabaret Neo-Nówka, a na scenie Ania RUSOWICZ, Mikromusic i … niespodzianki.

W trakcie loteria i aukcje, zabawa i wzruszenia.

Po co?

Robimy to, żeby dać Wam okazję do pomagania przy zabawie. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na realizację celów statutowych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oznaczyć m. in. domową rehabilitację, zakup materiałów medycznych, pomoc socjalną.

Jak?

Możesz być z nami kupując bilet na http://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event/6342 lub bezpośrednio w kasie NFM http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci organizuje i finansuje działanie najstarszego domowego hospicjum dla dzieci na Dolnym Śląsku. Domowego, bo nieuleczalnie chore dzieci są w swoich własnych domach i tam właśnie jeżdżą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pracownik socjalny, wolontariusze. Podopieczni to dzieci nieuleczalnie i przewlekle chore, które są pod opieką fundacji od kilku dni do kilkunastu lat. Nie można ich wyleczyć, ale można dbać o to, by ich życie było jak najlepsze: podając leki zmniejszające ból, rehabilitując, lecząc z infekcji, zapewniając sprzęt medyczny. I wywołując uśmiech, który też leczy i pozwala zapomnieć o bólu.

Pomagaj i baw się dobrze!

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 5:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

Narodowe Forum Muzyki

plac Wolności 1

X