kwiecień, 2018

07KWI7:00 pm10:00 pmAcid Drinkers + Diveristy / Szczecin / Słowianin / 07.04.187:00 pm - 10:00 pm Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 7

Szczegóły

Koncert Acid Drinkers w Szczecinie został odwołany i odbędzie się w innym terminie.

Odwołanie koncertu związane jest z koniecznością demontażu uszkodzonych płyt kartonowo-gipsowych w sali koncertowej w klubie Słowianin. W związku z tym kolejne imprezy, które w najbliższych tygodniach miały odbyć się w Słowianinie zostaną przeniesione w nowe miejsca. Niestety, ale 7 kwietnia wszystkie inne miejsca w Szczecinie, w których mógłby odbyć się koncert, są zajęte.

Bilety można zwracać w punktach, gdzie zostały kupione.

Acid Maniax ze Szczecina, przyjdziemy do Was na pewno!

Otwarcie: 18.00
Start: 19.00
Support: FIX UP

Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu dostępne w DK Słowianin i stacjonarnych punktach bilety.fm:

– Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (CIKiT Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34)
– Centrum Informacji Turystycznej (CIT Szczecin, pl. Żołnierza 20 /szklany pawilon na Alei Kwiatowej)

Bilety dostępne online: https://bilety.fm/pl/muzyka/2493-bilety-na-acid-drinkers-7-kwietnia-2018-o-19-00-w-dk-slowianin-w-szczecinie.html

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” rusza do Waszych miast! Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! Na trasie nabędziecie również okolicznościowe trasowe koszulki!

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Dom Kultury Słowianin

ul. Korzeniowskiego 7

X