grudzień, 2017

16GRU7:00 pm11:00 pmAcid Drinkers, Rotengeist, Bottom7:00 pm - 11:00 pm FORT XXII

Szczegóły

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Otwarcie: 18.00
Start: 19.00
Bilety: 40zł – przedsprzedaż / 50zł – w dniu koncertu
Miejsca stojące

Support: Rotengeist oraz Bottom
——————————–
bilety można nabyć przez stronę internetową Acid Drinkers w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży oraz w naszym klubie.
——————————–
Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

FORT XXII

X