luty, 2018

25LUT7:00 pm10:00 pmAcid Drinkers + Ziemia Zakazana / Poznań / U Bazyla / 25.02.187:00 pm - 10:00 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A

Szczegóły

Acid Drinkers + Ziemia Zakazana
Poznań/U Bazyla/25.02.18

18:30 – otwarcie klubu
19:00 – 19:40 – Ziemia Zakazana
20:00 – 21:40 Acid Drinkers

Bilety:
40zł – pwevents.pl/bilety/acid-drinkers/591/124
45zł – ticketmaster, ebilet, eventim, biletomat, rock long luck
50zł – w dniu koncertu

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” rusza do Waszych miast! Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! Na trasie nabędziecie również okolicznościowe trasowe koszulki!

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

Ziemia Zakazana
Ziemia Zakazana to ludzie, których połączyła pasja i marzenia. Z biegiem czasu stali sie paczķą dobrych kumpli i dzięki temu stworzyli potężny ładunek energetyczny, który eksploduje na każdym koncercie. W obecnym składzie Ziemia zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. W międzyczasie udało im się wesprzeć na trasie zespół Hunter a także pojechać w swoją własną, dzieląc scenę z Chupą z Poznania. Do tej pory zespół wydał dwie płyty, a także swój autorski merch. To wszystko do nabycia będzie podczas koncertu. Poznań! Gotowi aby stać się Zakazanymi?
Wokalistę zespołu Damiana Kikołę możecie znać z ostatniej edycji The Voice of Poland, w którym odpowiedzialny był za prawdziwe, rockowe trzęsienie ziemi.

www.ziemiazakazana.com
https://www.facebook.com/ziemiazakazana/
https://www.youtube.com/watch?v=3IuHfimHEcg
https://www.youtube.com/watch?v=MwiFKTm1NVg

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub u Bazyla

ul. Norwida 18A

X