styczeń, 2020

10STY8:00 pm11:00 pmAlternative Fest Ilawa - Moskwa Danziger Granda w Iowa Club !8:00 pm - 11:00 pm IOWA Music Bar, Broniewskiego 3

Szczegóły

Moskwa Alternative Fest 2020

Bilety: 25 zł w przedsprzedaży w klubie, 35 zł w dniu koncertu

MOSKWA
Zespół Moskwa utworzony w 1983 r przez wokalistę i gitarzystę Pawła Gumolę to legenda polskiej sceny punkrockowej który już od ponad 30 lat koncertuje na polskiej scenie muzycznej. Grupa zadebiutowała na festiwalu w Jarocinie w 1984 roku w składzie Paweł (Guma) Gumola – vocal i gitara , Piotr Rogoziński -bas , Tomasz Gron – perkusja i dostała się do ósemki laureatów tego festiwalu ,co przełożyło się na sukces ogólnopolski , zaraz po festiwalu zespół nagrał pierwsze studyjne utwory,które osiągnęły popularność radiową ówczesnych stacji muzyki niezależnej.W 1985 r. zespół występuje jako gwiazda festiwalu Jarocinie i bierze udział w filmie” Fala ” w reżyserii Piotra Łazarkiewicza , pokazujący Jarocin , muzykę,zespoły,życie festiwalu i zespół Moskwa , a już w następnym roku ekipa telewizji BBC kręci film o polskiej muzyce rockowej pt. My Blood Your Blood – reż. Andrzej Kostenko w którym głównym motywem staje się wokalista zespołu Moskwa i jego osobista historia życia przeplatająca się w filmie My Blood Your Blood,film ten był wyświetlany w 50 krajach świata , natomiast Fala doczekała się premiery w kinach na terenie Polski . Moskwa jeszcze brała udział w filmach – Opowieści Harleya – reż. Wiesław Helak rok prod 1988 r. ,oraz Więcej Bluesa – reż. Krzysztof Magowski prod.1988 r. Pierwsza płyta zespołu ukazuje się w 1989 r. roku pod nazwą Moskwa , i znika z półek sklepowych w ciągu tygodnia. następna płyta pt. Życie niezwykłe – ukazuje się dwa lata później w 1990 r. , następnie zespół wyjeżdża na koncerty do Niemiec , a po trasie w Niemczech wokalista zawiesza działalność zespołu na 3 lata , w tym czasie udaje się do Indii w poszukiwaniu duchowej inspiracji . Od 2000 roku zespół zaczyna na nowo koncertować , pojawia się też płyta koncertowa nagrana w Toruniu w 2010 roku, dziś Moskwa występuje w składzie Pawel Gumola -voc,gitara , Kamil Rogiński – bas, Radek Jarzyna – perkusja.
https://www.facebook.com/MoskwaPunk/

Granda
Punkrock z Chełmży od 2008. Przeciwko polityce, przeciwko uprzedzeniom i bezmyślnym tekstom. Ponad podziałami. Muzyka, dobra zabawa i załoga, na którą można liczyć. Zawsze gramy na 100%. Jesienią 2019 roku wyszedł nasz debiutancki album – „Prosty Przekaz” – stworzony w 100% DIY.
https://granda.bandcamp.com/track/prosty-przekaz
www.facebook.com/grandapunk

DANZIGER
Jesteśmy zespołem z Gdańska grającym melodyjnego punk rocka. Gramy od 2016 roku, wydaliśmy dwie EPki, a teraz planujemy nagranie długiej płyty. Jeśli lubisz Bad Religion, Descendents i Krzysztofa Krawczyka, to polubisz też nas. Nasze najlepsze koncerty to te, które zostały odwołane.
https://www.facebook.com/danzigerband/
https://www.youtube.com/channel/UCaU3Dv06RQMx-RzZPVHCeOQ

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

IOWA Music Bar

Broniewskiego 3

X