marzec, 2018

30MAR7:00 pm11:00 pmArkhon Infaustus, Demonomancy, Anima Damnata, Voidhanger - Łódź7:00 pm - 11:00 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A

Szczegóły

Arkhon Infaustus i Demonomancy – ten bluźnierczy duet, wspierany przez Anima Damnata i Voidhanger przyjedzie pod koniec marca do Polski na trzy koncerty.

Left Hand Sounds prezentuje:

EVROPA UNLIGHT

Arkhon Infaustus
Demonomancy
Anima Damnata
Voidhanger

29.03. – Poznań, U Bazyla
30.03. – Łódź, Magnetofon
31.03. – Kraków, Zet Pe Te
Bilety:
49zł (limitowana pula tylko na lefthandsounds.org)
59zł (przedsprzedaż w sieci Eventim.pl i na lefthandsounds.org)
70zł (w dniu koncertu)

Arkhon Infaustus, zespół, dzięki któremu francuska scena black/deathmetalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie, cieszy się w Polsce kultowym statusem. Nie kryjąc się za pozorami awangardy, zawsze stoi po stronie tego, co w tej muzyce najbardziej ekstremalne, wydobywając najobrzydliwsze jej walory. Cztery albumy, z których każdy śmiało można nazwać dziełem esencjonalnym dla prezentowanej stylistyki oraz zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę lokują Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

https://www.facebook.com/ArkhonInfaustus666/

Partnerami boskiej zbrodni w ramach trasy Evropa Unlight będą Włosi z Demonomancy. Tkwiąca korzeniami w najlepszych tradycjach sceny południowoamerykańskiej, a z drugiej strony w brzmieniowym standardzie ustanowionym przez Blasphemy i Beherit muzyka powala barbarzyńskim nerwem, lecz również atmosferą. Potwierdza to zawartość drugiego albumu, „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego w Invictus Productions. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości.

https://www.facebook.com/officialdemonomancy/

Trudno wyobrazić sobie bardziej efektowny powrót na polskiej scenie w 2017 r. niż wydana w zeszłym roku płyta „Nefarious Seed Grows to Bring Forth the Supremacy of the Beast” Anima Damnata. Z nowym składem i zastrzykiem świeżej krwi, zespół Necrosodoma zadał jeden z nokautujących black/deathmetalowych ciosów ostatnich lat. Praise the Fall of God!

https://www.facebook.com/animadamnataofficial/

Chuligani z Voidhanger oznajmili właśnie zbliżającą się premierę trzeciego dużego albumu w Agonia Records. Z tego powodu nie mogło zabraknąć ich zaprawionego d-beat hardcorem black/thrash metalu w gronie piewców Diabła i śmierci. Niech żyje zatracenie!

https://www.facebook.com/voidhangerofficial/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Magnetofon

ul. Zgierska 26A

X