wrzesień, 2021

26WRZ8:00 pm10:00 pmBaranovski / Poznań / 26.09.2021 - PONOWNA ZMIANA DATY!8:00 pm - 10:00 pm Tama, Tama

Szczegóły

BARANOVSKI – PONOWNA ZMIANA DATY!
26.09.2021, godz. 20:00 (niedziela)
Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

________

Oh no, not again!

Niestety… Po raz kolejny (choć za każdym razem jesteśmy pełni nadziei i werwy do powrotu do koncertowania) z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artysty, nie uda się zorganizować zaplanowanego na 18.04.2021 koncertu Baranovskiego w Poznaniu z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią koronawirusa. Wierzymy jednak, że spotkamy się z Wami jesienią, dlatego koncert zostaje przeniesiony na 26.09.2021. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian – wydarzenie odbędzie się w Tamie o godz. 20:00.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia!

Zespół Good Taste Production
________

Uwaga!

Z przykrością informujemy, że, pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artysty, nie uda się zorganizować zaplanowanego na 24.01.2021 koncertu Baranovskiego w Poznaniu z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią koronawirusa. Koncert zostaje przeniesiony na 18.04.2021. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Bilety dostępne jeszcze w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production

________

Uwaga!

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 10 czerwca 2020 roku koncert BARANOVSKi zostaje przeniesiony na 24 stycznia 2021 roku. Nastąpiła zmiana miejsca koncertu. Wydarzenie odbędzie się w klubie Tama. Godzina koncertu pozostaje bez zmian.

Zakupione bilety zachowują ważność.
W przypadku, gdy nowy termin wydarzenia jest niesatysfakcjonujący, istnieje możliwość wymiany biletu na voucher na inne imprezy organizowane przez Good Taste Production.* Dokładne instrukcje przesyłają drogą mailową bileterie, w których dokonało się zakupu.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

Zespół Good Taste Production

*Opcja voucheru dostępna jest w następujących bileteriach: Eventim, eBilet.
__________
Bilety w cenach: miejsca stojące – 59 zł (pula II)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz w sklepach sieci Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production zaprasza na pierwszą trasę koncertową autora hitów „Czułe miejsce”, „Luźno” czy „Dym”! BARANOVSKI wystąpi w największych miastach w Polsce! Artysta rozkołysze publiczność we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

„Tak się robi pop”; „Początek kariery BARANOVSKIEGO każe przypuszczać, że mamy do czynienia z muzykiem o midasowym dotyku”; „Zobaczyłem w nim weselszy odpowiednik Korteza. Może też potencjalnego konkurenta dla Dawida Podsiadły”; „Szkoda, że BARANOVSKI był już kandydatem do Fryderyka po wydaniu raptem kilku nagrań. Z albumem „Zbiór” stałby się pewniakiem do zwycięstwa”. – to tylko kilka cytatów z recenzji wyczekiwanej debiutanckiej płyty BARANOVSKIEGO, w zgodnej opinii krytyków jednego z najbardziej udanych albumów
w polskim popie ostatnich lat. To także jedna z najbardziej błyskotliwych karier na rodzimej scenie w ostatnich sezonach. Jej bohater potrzebował bowiem zaledwie półtora roku od premiery debiutanckiej piosenki, aby cztery kolejne przebojowe single wprowadzić na najwyższe rotacje największych stacji radiowych, zdobyć nominację do Fryderyka, a z koncertami pojawić się na najważniejszych festiwalowych scenach w kraju.

Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 roku przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach „Dym” i „Luźno” oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festival i Męskim Graniem, potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

W 2019 rok BARANOVSKI wszedł z kolejnym singlem zapowiadającym jego debiutancką płytę.
Nie mniej chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. Mowa o piosence „Zbiór” – łagodnej i nastrojowej balladzie,
w której BARANOVSKI pokazał się jako romantyczny wrażliwiec, muzycznie zaś dał w niej wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przebojowe piosenki odniósł opublikowany późnym latem 2019 singiel „Czułe miejsce”. Stał się on jednym z największych hitów roku, podbijając szczyt oficjalnej listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

25 października swoją premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana „Zbiór”, której entuzjastyczne przyjęcie potwierdza, że przed artystą wkrótce kolejne duże sukcesy.
Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Tama

Tama

X