styczeń, 2020

15STY8:00 pm10:00 pmBartosz Zalewski "Infrastruktura Kłamstwa" | + Sebastian Rejent8:00 pm - 10:00 pm Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13

Szczegóły

Zapraszamy serdecznie na występ stand-upowy Bartosza Zalewskiego, Sebastiana Rejenta oraz Szymona Jarowskiego w Klub Graffiti.

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Sebastian Rejent
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Ekipa macierzysta Stand-up Polska, mistrz roastowania, celny jak bateria SCUD i równie niszczycielski dla cywili. Seba jest pionierem ostrożartownictwa w komedii polskiej.

Szymon Jaworski
znany jako „Czarna Mamba”, rodem z Sieradza, chwali się znajomością z panią, która powiedziała „marihuanen” w telewizji. Odważnie wszedł do komediowej gry ze swoim solowym projektem „Beton Komedii” (współfinansowanym z Ministerstwa Bud-o-wnictwa), a jego neurotyczna maniera jest absolutnie nie do podrobienia.

————————–
Bilety:

dostępne wyłącznie na KupBilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46916/Lublin/Bartosz+Zalewski+-+Stand-Up/
————————–

Zapraszamy serdecznie!

Więcej

Kiedy

(środa) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Graffiti

Al. Piłsudskiego 13

X