kwiecień, 2018

14KWI8:00 pm11:59 pmBedoes w Pile8:00 pm - 11:59 pm Club Barka Piła, ul. Wodna - rzeka Gwda

Szczegóły

SB Maffija Label oraz SOLD OUT Agencja zapraszają na koncert!

Bilety w sprzedaży :

I PULA 30 zł – wyprzedana

II PULA 35 zł -(w sprzedaży) Ticketos Klub Rockowy Barka + promotorzy Patryk Jurek Natalia Grzelak Marcel Szymon Zgryźniak Klaudia Orchowska Piotr Grzybowski

III PULA 40 zł – w dniu koncertu

VIP BILETY 65 zł – ostatnia sztuka😎 : Ticketos

„Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

–Album „Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

Supporty oraz before +after party :
BaTyT x Fidji
MJK
DJ MIKE WEED

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:59 pm

Gdzie

Club Barka Piła

ul. Wodna - rzeka Gwda

X