grudzień, 2017

08GRU8:00 pm11:59 pmBelzebong + TBA8:00 pm - 11:59 pm Pub Wlad, Młodzieżowa 35

Szczegóły

BelzebonG. Niektórzy nawet nie kojarzą, że to zespół z Polski. Garściami bowiem czerpią z symboliki różnych nurtów kontrkultury, które w ostatnich dziesięcioleciach wstrząsały zachodnimi cywilizacjami. Nie wstydzą się bezpośrednich zapożyczeń. Sami wolą zachować prywatność – nie obdarowują nas uśmiechami z plakatów, nawet nie za bardzo wiadomo jak wyglądają. Ich instrumentalna muzyka to podróż w rejony owiane aurą tajemniczości, którą nie sposób jednak nie traktować z lekkim przymrużeniem oka. Ponurym sabbathowym riffom towarzyszą sample z kultowych filmów grozy i gitarowe solówki gęsto wykorzystujące efekt „wah-wah”. Na scenie Belzebong tworzy niesamowite show dzięki skromnej, ale perfekcyjnie dobranej oprawie. To trzeba zobaczyć!

https://belzebong.bandcamp.com/

The Black Thunder to polski zespół, który powstał w 2009r. w Bytowie. W 2010 roku nagrali swoje pierwsze demo. W ich muzyce można usłyszeć naleciałości różnorakich odmian metalu dopalone rock’n’rollowymi wstawkami. W roku 2012 zespół własnym sumptem wypuścił Ep „The Thunder is Black” na którą składało się 6 autorskich utworów. W roku 2013 pojawiła się kolejne Ep zatytułowane „A Quick Shot” zawierające dwa numery. W tym roku rock’n’rollowe kaszubskie komando zaatakowało swoją pierwszą pełną płytą. Album zatytułowany „Visions in Black” ukazał się w połowie listopada pod szyldem Green Lungs Records. Chłopaki lubią jak jest głośno i nie wylewają za kołnierz. Niektórzy z nich udzielają się również w zespole Calm Hatchery.

https://theblackthunder.bandcamp.com/

25 PLN zbieramy na wejściu na imprezę.

Organizację koncertu wspierają: Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, Zakład rowerowy Tomasz Kierski, Artur Eichenlaub z firmy LTM, Piotr z Hotel Na Skarpie.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:59 pm

Gdzie

Pub Wlad

Młodzieżowa 35

X