marzec, 2018

10MAR7:00 pm8:30 pmBenjamin Piat w New York!7:00 pm - 8:30 pm New York - Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

Szczegóły

To młody artysta z pokolenia trzydziestolatków, który zdobywa coraz to większą popularność na całym świecie. Właśnie wydał drugi album w swojej karierze zatytułowany “L’échappée belle” z aranżacjami autorstwa Sebastiena Martela.
Na zaproszenie Alliance Française Łódź w marcu Artysta odbędzie tournée w Polsce. Nie zabraknie go także w naszym klubie!
Benjamin Piat to młody artysta z pokolenia trzydziestolatków, który zdobywa coraz to większą popularność na całym świecie. Właśnie wydał drugi album w swojej karierze zatytułowany “L’échappée belle” z aranżacjami autorstwa Sebastiena Martela.
Benjamin Piat zagrał już ponad 350 koncertów we Francji, a także za granicą. Artysta współpracował z wieloma znakomitymi muzykami t.j. B-Roy (akordeonista Manu Chao) czy La Ruda. Podczas swojego pierwszego tournée dzielił scenę z takimi sławami jak Tété, Anis czy Oldelaf. Jego piosenki “Marquise” czy “L’avis” grano w 18 rozgłośniach radiowych na całym świecie między innymi w Boliwii, Meksyku, Kanadzie, Grecji, Polsce, Australii czy na Litwie.
Utwory z nowej płyty Piata zostały nagrane w znanym studiu nagraniowym “Studio Vega” w Carpentras. Piosenki z tego albumu są bardziej osobiste, wyraźnie słychać na nich wpływy zagranicznych podróży, płyta obfituje w swingujące rytmy.
Piat zaprasza swoich słuchaczy do fascynującej podróży z piosenkami o niezwykle intrygujących tytułach t.j. Coccinelle, Camille, Sarah Lee Johnson… Doceniany i wspierany przez takich artystów francuskich jak aktor – Jean Rochefort, wokalista zespołu Tryo-Guizmo, basista Renana Luce-Martin Gamet, perkusista Marca Lavoine, Carmen Maria Vega…-Tom Milteau, a także Christophe Mali. Nie przestaje zadziwiać.
WWW: http://benjaminpiat.fr/
https://www.facebook.com/BenjaminPiatOfficiel

Informacja dotycząca biletów…wkrótce…

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 8:30 pm

Gdzie

New York - Klub Muzyczny

Piotrkowska 62 Łódź 90-105

X