luty, 2018

17LUT7:30 pm11:29 pmBibobit // 17.02 // Zielona Góra, Kawon7:30 pm - 11:29 pm Kawon Piwnica Artystyczna, Zamkowa 5

Szczegóły

PODRÓŻNIK TOUR
Gdy Michał Urbaniak usłyszał ich pierwsze utwory, na swoim FB napisał: „BIBOBIT – To jest ta muzyka!”
To tu w Zielone Górze wszystko się zaczęło – Ci, którzy choć raz byli na ich koncercie wiedzą, że to wydarzenie, które
w koncertowym kalendarzu należy mieć zaznaczone na czerwono!
17.02 Bibobit przejmie scenę Kawonu, aby zaprezentować premierowo materiał ze swojego debiutanckiego, długo wyczekiwanego LP „Podróżnik” ♥

Wydawnictwo trafi do sprzedaży w marcu 2018, ale na koncercie będzie szansa na limitowaną serię przedpremierowego „Podróznika”.

Niedługo po tym jak pojawiła się ich debiutancka Ep-ka EP1, wystąpili na Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz czy Enea Spring Break. Tam pokazali, że za sprawą ich koncertowej energii w niezwykły sposób zabierają publikę do swojego świata.
Inspiruje ich połączenie jazzu, elektroniki i hip-hopu, jednoczy spontaniczna ekspresja każdego z muzyków, którą uwalniają
w momentach niepowtarzalnej improwizacji.
Do tej pory wystąpili na wspólnej scenie przed Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona, Keyonem Harroldem, Dirty Loops czy Michałem Urbaniakiem i za każdym razem zdobywali kolejnych słuchaczy, którzy nierzadko przychodzili z pytaniem: Co Wy gracie???
To grupa, która ma swój własny, eklektyczny styl i język, w których słychać echa Jazzmatazz, Roberta Glaspera czy The Roots.
W ich singlowym debiucie „Plotka” wzięła udział Urszula Dudziak, drugi utwór „Czasami” – szybko został zauważony przez dziennikarzy Radiowej „Trójki” i zagościł także w liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

1 lutego ukaże się singiel promujący pierwszy długogrający album grupy Bibobit. Wraz z wydaniem płyty zespół rozpoczyna serię koncertów – PODRÓŻNIK TOUR, podczas których będzie szansa nabyć długo wyczekiwaną i limitowaną serię albumu w przedsprzedaży!
Premierę LP „Podróżnik” zaplanowano na marzec 2018.

Ta płyta to 12 bezkompromisowych, emocjonalnych utworów, które stanowią wyprawę przez doświadczenia jakie zbudowały Bibobit.

BLIETY: 30/35 PLN

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:30 pm - 11:29 pm

Gdzie

Kawon Piwnica Artystyczna

Zamkowa 5

X