Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M | Gdańsk

26LUT(LUT 26)12:01 am27(LUT 27)12:01 amBlock Party Mixtape hosted by PRO8L3M | Gdańsk12:01 am - 12:01 am (27) Narzędziowców

Szczegóły

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę – “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” – czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

“Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym duży udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak też artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Pierwszy singiel „Strange Days”:
https://bit.ly/34VO0XR

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić wejściówki na pełen pakiet “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” na który składają się:

– wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży
– zin dokumentujący prace nad albumem
– praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®

Szczegółowe wskazówki dotyczące wymiany biletów na pakiet wydawniczy, a także zwrotu zakupionych wcześniej wejściówek na trasę Block Party znajdziecie na stronie:

https://goingapp.pl/blockpartymixtape

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty. Można je nabyć na stronie:

https://going.pl/block-party-mixtape-hosted-by-pro8l3m

Premiera “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” 26 lutego 2021.

Stay tuned!

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going, Rap Genius Polska

Więcej

Kiedy

26 (Piątek) 12:01 am - 27 (Sobota) 12:01 am

Gdzie

Plener 33

Narzędziowców