marzec, 2018

02MAR(MAR 2)9:00 pm03(MAR 3)2:00 amBonson • Reno • KPSN w Lublinie!9:00 pm - 2:00 am (3) Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13

Szczegóły

BILETY JUŻ DOSTĘPNE!

STACJONARNIE
Prosto Shop (Al.Racławickie 4)

ONLINE
https://ticketos.pl/event/576/Bonson-x-Reno-x-KPSN-w-Lublinie.html

Serdecznie zapraszamy na OSTATNI TAKI TOUR!

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku.

To, co sobie właśnie wyobraziliście, niebawem przełoży się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Ten znakomity tercet uderzy w piętnaście polskich miast, od pomorza, po tatry. Jakby tego było mało, plotki głoszą, że współpraca powyższej trójki przeniosła się również na grunt studyjny.

Jesli brakowało Wam porządnych występów na żywo, przepełnionych niezniszczalną zajawką, nie pozostaje nic innego, jak kupić bilet i wesprzeć artystów swoją obecnością na OSTATNIEJ takie trasie. Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

LINE-UP

BONSON
RENO
KPSN

SUPPORTY
???
???

Oficjalnym supportem na trasie są Rembol / VirusOne! Oprócz nich, będziemy mieć jedno/dwa miejsca.

Więcej

Kiedy

2 (Piątek) 9:00 pm - 3 (Sobota) 2:00 am

Gdzie

Klub Graffiti

Al. Piłsudskiego 13

X