luty, 2018

24LUT(LUT 24)9:00 pm25(LUT 25)2:00 amBonson • Reno • KPSN w Pile!9:00 pm - 2:00 am (25) Club Barka Piła, ul. Wodna - rzeka Gwda

Szczegóły

BILETY JUŻ DOSTĘPNE!

STACJONARNIE

ONLINE
https://ticketos.pl/event/578/Bonson-x-Reno-x-KPSN-w-Pile.html
Serdecznie zapraszamy na OSTATNI TAKI TOUR!

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku.

To, co sobie właśnie wyobraziliście, niebawem przełoży się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Ten znakomity tercet uderzy w piętnaście polskich miast, od pomorza, po tatry. Jakby tego było mało, plotki głoszą, że współpraca powyższej trójki przeniosła się również na grunt studyjny.

Jesli brakowało Wam porządnych występów na żywo, przepełnionych niezniszczalną zajawką, nie pozostaje nic innego, jak kupić bilet i wesprzeć artystów swoją obecnością na OSTATNIEJ takie trasie. Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

LINE-UP

BONSON
RENO
KPSN

SUPPORTY
Yeedraz & Zientek
Rybi + (Dawka + Hanzu)

Oficjalnym supportem na trasie są Rembol / VirusOne! Oprócz nich, będziemy mieć jedno/dwa miejsca. Nie piszcie proszę wiadomości na fanpage, w swoim czasie damy znać o konkursie.

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

Data: 24.02.18
Miejsce: Barka
Start: 21:00

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

BILETY

Szczegółowe informacje niebawem

Więcej

Kiedy

24 (Sobota) 9:00 pm - 25 (Niedziela) 2:00 am

Gdzie

Club Barka Piła

ul. Wodna - rzeka Gwda

X