marzec, 2018

02MAR8:00 pm11:00 pmBracia Figo Fagot w Mieście8:00 pm - 11:00 pm Pizzeria & Klub Miasto, Plac Mickiewicza 2 Bielsko-Biała 43-300

Szczegóły

To będzie cios !!! Bracia Figo Fagot w Mieście !!!

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy – bilety na koncerty rozchodza się zwykle w mgnieniu oka. Już 2 marca Bracia Figo Fagot zagrają w Klubie Miasto w Bielsku-Białej, aby porwać tłum w rytm Bożenki, Pisarza Miłości, czy Ooooo kończy się już noc.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 15 milionów użytkowników kanału Youtube.
5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczości, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.
Trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku. Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, ale opinie fanów zespołu oraz atmosfera na koncertach świadczą o tym, że Bracia Figo Fagot jeszcze długo ze sceny nie zejdą. W 2015 roku zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli – Polska, Trzech króli, Lato i Morze czy Dziewczyna zawistna. Utwory te znalazły się na płycie Disco Polo, która została wydana jesienią 2016. Od tego czasu zespół jest wciąż w trasie koncertowej i 2 marca pojawi się w Bielsku-Białej. Zapraszamy !!!

Bracia Figo Fagot – 2.03.2018r., Godz. 20.00
Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała

Bilety – 35zł / 45 zł
– On-line –> https://figo.evenea.pl/
– Klub Miasto (wkrótce)

Wspieraj Lokalną Kulturę !!!
Dołącz do grup FB:
► Koncerty w Bielsku-Białej
► Imprezy w Bielsku-Białej
Polub strony FB:
► Kino w Mieście
► Klub Ludzi z Pasją
► Karaoke Bielsko-Biała
► Stand-Up Bielsko-Biała
► ROCKOSZ

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Pizzeria & Klub Miasto

Plac Mickiewicza 2 Bielsko-Biała 43-300

X