listopad, 2017

25LIS(LIS 25)8:00 pm26(LIS 26)1:00 amCharytatywne Andrzejki dedykowane Ali-25.11.17r_Elektrownia8:00 pm - 1:00 am (26) Klub Elektrownia, Ul.M.Konopnickiej 51

Szczegóły

CHARYATYWNE Andrzejki dedykowane Ali-25.11.17r_Elektrownia

Gramy dla Alicji!

Charytatywna impreza Andrzejkowa.
Miejsce: ELEKTROWNIA
Data: 25/11/2017-sobota
Start: 20:00
Wstęp: 15 zł
(zebrane pieniądze zostaną przekazane na dalsze leczenie Alicji Wolanin)

https://zrzutka.pl/j9tuhu

Rozwijając wątek :

Mam na imię Alicja. Trafiłam na tę stronę dzięki wsparciu moich przyjaciół i znajomych, którzy nie chcą odpuścić. Ja sama nie mam już tyle siły, jak na początku. Zaczęłam się poddawać. W tym roku zdiagnozowano u mnie mięsaka przedramienia prawej ręki. Po chemioterapii rękę amputowano. Cóż, cieszyłam się, że żyję, że wszystko jeszcze przede mną. Niestety, po kolejnych badaniach okazało się, że to rak złośliwy – mam przerzuty na obojczyk i płuca. To mnie załamało. Obecnie dzięki wsparciu najbliższych szukamy pomocy w klinice w Niemczech. Koszty leczenia przekraczają moje finansowe możliwości.
Przyjaciele, rodzina i znajomi z pracy wspierają mnie na każdym kroku. Najbliższa jest mi mama. Razem przeżyłyśmy śmierć mojego taty, który został pokonany przez nowotwór. Teraz to ja sama zmagam się z tą potworną chorobą, ale widzę, że mama walczy za nas dwie. Nie mogę jej tego zrobić i odejść . Myślę, że to by ją dobiło.
Były już organizowane kiermasze, zbiórki, ale to wciąż za mało. Musimy poszerzyć krąg darczyńców. Jedna z koleżanek wspomniała o zrzutce.pl. Poczytałam historie innych, ciężko chorych i potrzebujących. I zrozumiałam, jak wiele osób szuka wsparcia, jak kurczowo chcemy żyć.
Nie wiem, jak potoczy się moje dalsze życie i ile czasu mi pozostało, ale chcę wykorzystać każdą chwilę, aby pooddychać , zanim moje płuca przestaną pracować. W głębi duszy marzę o cudzie, o wyzdrowieniu pomimo niekorzystnych rokowań. Widzę, jak wszyscy wokół wlewają we mnie otuchę, dodają sił, choć moje własne są na wyczerpaniu. Dziękuję za tę pomoc, której doświadczam każdego dnia, za Waszą wiarę, kiedy moja już osłabła i za to, że podtrzymujecie mnie, kiedy moje ciało opada z sił. Bez względu na wszystko, właśnie doświadczam cudu i pojmuję, jak ważny jest człowiek dla drugiego człowieka. Dziękuję za Was i dziękuję Wam!

ZAGARAJĄ :

1.CALIMOKSI LABEL – rap/hip-hop

https://web.facebook.com/CalimoksLabel

https://www.youtube.com/channel/UC5Of4dNAmHetDu9IlkU9LXQ

2.FAYAH INNA DI NATION – Modern roots, raggamuffin, jungle

https://web.facebook.com/faindina

3.Afeterek :

Vuad [dc crew]

https://web.facebook.com/dtemplar.fractal

Więcej

Kiedy

25 (Sobota) 8:00 pm - 26 (Niedziela) 1:00 am

Gdzie

Klub Elektrownia

Ul.M.Konopnickiej 51

X