październik, 2021

02PAZ8:00 pm11:00 pmClosterkeller / Semafor - Skarżysko-Kamienna8:00 pm - 11:00 pm Semafor, ul. Towarowa 2

Szczegóły

Szanowni Państwo!
Epidemia rzuca nam kłody pod nogi, po raz kolejny.🤦‍♂️🤦‍♀️
Koncert Closterkeller w Skarżysku-Kamienna zostaje przeniesiony z
16 kwietnia 2021 na jesień, (ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się sytuację), prosimy jednak o wyrozumiałość, jeżeli ponownie przesunie się o kilka dni w jedną lub drugą stronę.
🎟 Oczywiście wszelkie bilety zachowują ważność! 🎟
Kto chce zrezygnować z koncertu, oczywiście zwrot możliwy jest w miejscu zakupu.
02.10.2021, drzwi 19:00, koncert 20:00.
Skarżysko-Kamienna – Semafor
Bilety:
Przedsprzedaż: 35 zł
W dniu koncertu: 45 zł
Bilety online: https://goout.net/pl/koncerty/closterkeller/fvckf/+puiup/

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco „zakręconego” pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.
Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.
Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.„ Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku.
Obecnie zespół przygotowuje materiał na nowy, jedenasty album studyjny którego premiera przewidziana jest w 2020 roku.
☛ https://www.facebook.com/closterkeller/
☛ www.closterkeller.pl

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Semafor

ul. Towarowa 2

X