grudzień, 2017

08GRU6:00 pm8:00 pmCzesław Śpiewa Solo Act - Dobry Koncert w Szczakowej6:00 pm - 8:00 pm Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej, ul.Jagiellońska3

Szczegóły

W ramch cyklu „Dobry Koncert w Szczakowej” zapraszamy 8 grudnia na pierwszy jaworznicki koncert Czesława Mozila lidera alternatywnego zespołu polsko-duńskiego Czesław Śpiewa.

Czesław Śpiewa Solo Act to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?

Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, „. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety w cenie 50 zł są do nabycia na stronie internetowej http://bilety.mckis.jaw.pl/ oraz w kasach MCKiS:
– w Domu Kultury w Szczakowej, ul. Jagiellońskiej 3
– w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, ul. Grunwaldzka 80.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej

ul.Jagiellońska3

X