sierpień, 2018

18SIE8:00 pm10:00 pmDaria Zawiałow - Koncert w Sopocie8:00 pm - 10:00 pm Aquapark Sopot, Zamkowa Góra 3-5

Szczegóły

I pula biletów (ilość miejsc w tej cenie jest ograniczona): 49/59/69 zł do nabycia:
www.a4f.com.pl/bilety
tel. 737-448-213

Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna. Wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak Jack White, Radiohead, Warpaint, Foals, The XX , Arctic Monkeys, Florence and The Machine czy The Last Shadow Puppets. Mimo wielkiego podziwu dla wielu zagranicznych wykonawców, Daria śpiewa głównie w języku polskim . Fascynuje się twórczością Czesława Niemena.

W czerwcu 2016 roku, ukazał się debiutancki singiel artystki ”Malinowy Chruśniak”. Utworem tym Daria wyśpiewała sobie ”Opolską Karolinkę” wygrywając konkurs DEBIUTY w Opolu, jeszcze tego samego miesiąca. Teledysk do”Malinowego chruśniaka” został obejrzany na Youtube ponad 1.000.000 razy. Debiutancki singiel utrzymywał się przez 11 tygodni na Liście Przebojów Radiowej Trójki. We wrześniu 2016 roku światło dzienne ujrzał drugi singiel, zatytułowany ”Kundel Bury”. Klip do tego utworu, został obejrzany na youtube ponad 1.000.000 razy w zaledwie 2 miesiące.

3 marca 2017 roku ukazał się debiutancki album Darii pt. „A kysz!”. Muzycznie jest on utrzymany w klimatach indie popu i rocka, które od zawsze są jej bliskie. Nad materiałem pracowała z najlepszym przyjacielem, Michałem Kushem. Dopełniają się idealnie – Michał zajmuje się aranżacją utworów, a Daria układa do nich melodie wokalu i pisze teksty. Ważną rolę w procesie powstawania albumy odegrał też Piotrek „Rubens” Rubik, na co dzień m.in. gitarzysta formacji Lemon, nie tylko wykonawca partii gitarowych, lecz także współkompozytor utworów i kompozytor dwóch utworów. Spore wrażenie robią śmiałe, ambitne, pełne poetyckich wersów teksty Darii. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi są intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej. Sama Daria twierdzi, że śpiewa dla siebie, męża i bliskich. A jeśli to, co tworzy dotrze również do innych ludzi, jeśli ta twórczość sprawi tym ludziom radość? „To będzie piękna historia” – mówi Daria.

‼️ Koncertowe lato 2018 ‼️
28.07 – Maciej Maleńczuk „Solo” – Sopot
03.08 – Poparzeni Kawą Trzy – Sopot
18.08 – Daria Zawiałow – Koncert w Sopocie

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Aquapark Sopot

Zamkowa Góra 3-5

X