wrzesień, 2019

13WRZ7:00 pm10:30 pmDeath in Rome + supporty/ 13.09.2019/ Hydrozagadka7:00 pm - 10:30 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

Klub Hydrozagadka oraz Deerhunter Booking serdecznie zapraszają na koncert niemieckiej grupy neofolkowej Death in Rome. Zespół poza zagraniem znanych wszystkim utworów, zaprezentuje także świeży materiał.

☩ DEATH IN ROME

https://www.deathinrome.lima-city.de/
https://www.facebook.com/DeathInRome/

• Summertime Sadness (Lana Del Rey – Cover)
https://youtu.be/VwYrOCB0_To
• Wrecking Ball (Miley Cyrus – Cover)
https://youtu.be/wVmrN_NAu-s
• Lambada (Kaoma – Cover)
https://youtu.be/Dn_VZCeKjoo

Wyjątkowy projekt grający wyjątkową muzykę. Muzycy specjalizujący się w posępnych i dostojnych coverach znanych utworów. Wyobraź sobie kawałki Rihanny, Michaela Jacksona czy Lany Del Rey w stylistyce Death In June. Nie możliwe? A jednak.

FEHUCLUB [Niemcy] [Neofolk]

Nazwa Fehuclub pochodzi od niemieckiego filmu „Miłość w myślach”. Opiera się na prawdziwej tragicznej historii z lat dwudziestych, kiedy dwóch przyjaciół wymyśliło klub Fehu.
Nazywali to klubem samobójców, ponieważ gdy któryś z nich zdradził miłość, zabijają się nawzajem. Ta tragedia miała miejsce w Steglitz. Ale muzyka Fehuclub nie polega na popełnianiu samobójstwa, chodzi bardziej o wszystkie te tragiczne romantyczne wątki miłosne, związane z tą historią.

Muzyka Fehuclub nie zamyka się w wyraźnym jednym gatunku, ale istnieją wpływy z różnych kierunków. To dlatego, że Kan Menes miał tak wiele muzycznych inspiracji. Kiedyś pracował jako muzyk kościelny i miał klasyczne wykształcenie więc jest to mieszanka elementów klasycznych, elementów darkwave i neofolku. Całość występu utrzymana jest w klimacie mistycznej atmosfery.

BY THE SPIRITS [Wrocław, Polska] [Neofolk]

By the Spirits to jednoosobwy projekt z pogranicza folku i neofolku. Oficjalnie został powołany do życie w marciu 2016 na Dolnym Śląsku. Do dziś By the Spirits ma na swoim koncie demo, EP „Branches and Old Bones”, album „Mouth of Kalki” nagrany wspólnie ze Skalpami z Drzew, dwa wydawnictwa live i jeden pełny album „We are falling” wydany w czerwcu 2018 roku przez Only the Sun Knows i Urtod Void. Rdzeń By the Spirits stanowi inspirowana szeroko pojętym folkiem muzyka oraz teksty poruszające tematy takie jak związek pomiędzy człowiekiem a naturą, duchowość, miłość czy śmierć.
Podczas swojego krótkiego, jak dotychczas życia, projekt dał ok. 40 koncertów dzieląc scenę z takimi klasykami gatunku jak Death in June, Of the Wand and the Moon, Spiritual Front, występując na kultowych Wrocław Industrial Festival i Castle Party, odpowiedno w 2017 i 2018 roku.

Kiedy: 13.09.2019
Gdzie: Hydrozagadka, Warszawa
Bilety: 50/60 pln za pośrednictwem platformy Going. i w Empikach. https://goingapp.pl/evt/2091100/death-in-rome-hydrozagadka i GoOut https://goout.net/pl/bilety/death-in-rome+fehuclub+by-the-spirits/wqhe/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 10:30 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X