listopad, 2017

03LIS7:00 pm11:00 pmDetour 2017 / Chainsaw i Exlibris / Warszawa7:00 pm - 11:00 pm Progresja, Progresja

Szczegóły

Jesienią 2017 roku ekipy Chainsaw i Exlibris wspólnie ruszają na wycieczkę krajoznawczą. Przy okazji w dziesięciu polskich miastach będzie można zobaczyć i posłuchać ich na żywo 😉

Chainsaw – obecni na polskiej scenie od roku 1997, mają na koncie setki koncertów, dziesiątki występów na festiwalach i niewiele mniej wydawnictw! Po czterech latach od premiery płyty „War Of Words”, zaprezentują premierowy materiał z nowego albumu.

Exlibris – unikalne połączenie metalowych riffów, chwytliwych melodii i rozbudowanych aranżacji od 2003 r. Aktualnie kończą pracę nad następcą albumu „Aftereal” wydanego w 2014, więc i w ich secie nie zabraknie nowości!

Gość specjalny – White Highway
Hard-rockowy zespół z Warszawy powstały w 2013 roku. Grupa stara się tworzyć swój własny unikalny styl inspirując się muzyką hard’n’heavy w stylistyce lat ’80/’90. White Highway zagrało kilkadziesiąt koncetów w całej polsce i dzieliło scenę między innymi z: Natalią Niemen, Krzysztofem Jaryczewskim (Odział Zamknięty), Kubą Sienkiewiczem (Elektryczne Gitary), Dawidem Podsiadło czy zespołem Chemia.

Gość specjalny nr 2 😉 – Tiberius
Tiberius to połączenie Melodeath z Metalcorem, mocno i melodyjnie. Zespół wydał w 2015 roku płytę pod tytułem „
Look, Touch And Destroy My Soul”. Natomiast w październiku 2017 pojawi się najnowszy LP „Picture of Your Live ” i ten krążek zespół promuje podczas obecnych koncertów.

Zapraszamy!

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Progresja

Progresja

X