kwiecień, 2018

06KWI7:00 pm10:00 pmDezerter | Rudeboy Club Bielsko-Biała7:00 pm - 10:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Dezerter w Rudeboy’u!

Wsparcie: CF98
www.facebook.com/cf98music

Bilety:
35 zł w przedsprzedaży /42 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
——————————–
Internetowa sprzedaż biletów została zakończona. Bilety można nabyć jeszcze w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie. Będą także dostępne w dniu koncertu przed wejściem do klubu.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–
Dezerter to zespół punkrockowy, który powstał w Warszawie w maju 1981 r. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z głowicami nuklearnymi), którą była zmuszona zmienić w okresie stanu wojennego. Już jako Dezerter zespół nagrał singiel ?Ku przyszłości? (1983). W 1985 r. ukazały się dwie kompilacje z piosenkami Dezertera: „Fala” i „Jak punk to punk”. Rok 1987 przyniósł wydanie w USA przez Maximum Rock’n’Roll pierwszej długogrającej płyty Dezertera „Underground Out Of Poland” oraz pierwszej (ocenzurowanej) płyty w kraju „Kolaboracja”. Rok 1989 to kolejny album „Kolaboracja II”, a 1990 „Wszyscy przeciwko wszystkim” (wydana w Polsce i we Francji) oraz dwumiesięczna trasa po Europie Zachodniej (Szwajcaria, Niemcy, Francja, Holandia) i Japonii.

Kolejne lata działalności przyniosły ważne płyty dla polskiej sceny niezależnej, m.in. „Blasfemię” (1992), „Ile procent duszy” (1994), „Mam kły mam pazury” (1996), „Ziemia jest płaska” (1997).
W XXI w. ukazały się trzy studyjne albumy: „Nielegalny zabójca czasu” (2004); „Prawo do bycia idiotą” (2010), który został doceniony nie tylko przez słuchaczy, ale wyjątkowo również przez branżę muzyczną, czego wyrazem była nagroda Fryderyk 2010; oraz „Większy zjada mniejszego” (2014).
W 2016 r., po 33 latach, został wznowiony singiel „Ku przyszłości”.
Zespół aktywnie koncertuje nie tylko kraju, ale również w wielu krajach Europy (Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia) oraz w Stanach Zjednoczonych.
Przez lata piosenki Dezertera ukazywały się na wielu składankach w Polsce i na świecie oraz trafiły na ścieżki dźwiękowe kilku filmów.

Dezerter to:
Robert Matera – gitara, śpiew
Krzysiek Grabowski – perkusja, teksty
Jacek Chrzanowski – bas

Dezerter online:
www.dezerter.com
www.facebook.com/dezerter1981
www.youtube.com/dezertertv

———————————–
CF98 (melodic / skate punk z Krakowa, nazwa to Kaliforn 98 z tablicy Mendelejewa) powstał kilkanaście lat temu w Krakowie, kiedy to większość dzieciaków chciała grac melodyjnego punkrocka. Mimo zmian składu, upływu czasu i zmieniającym się trendom w muzyce, Ceefy wierne są swoim korzeniom i wielkiej miłości do skatepunkowego grania, jednak z ambitnym podejściem, aby to co robią nie było odtwórcze i nudne. Po całkiem sporym sukcesie płyty „Nic do stracenia” i bardziej rockowym skoku w bok na płycie „13”, wydali w czerwcu 2017 piąty album „Story Makers”, którego powstawanie, nagrywanie i produkowanie sprawiło im wiele radości.
Po cięższych czasach znowu grają w pełnym składzie (Adrian – perka, Delma – druga gitara) a nowe, szybsze, melodyjne numery oraz silne i zazwyczaj optymistyczne teksty Karoliny tchnęły w nich nowe życie i pozytywną energię, którą chcą się dzielić podczas grania na żywo.
Klipy do utworów ze Story Makers znajdziecie tu:

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X