marzec, 2018

23MAR(MAR 23)9:00 pm24(MAR 24)2:00 amDreadsquad Live & Kasia Malenda - koncert9:00 pm - 2:00 am (24) New York - Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

Szczegóły

Po bardzo udanym debiucie zapraszamy na drugi koncert zespołu Dreadsquad Live wraz z krakowską wokalistką Kasią Malendą – finalistką programu The Voice of Poland.

Duża doza jamajskiego reggae granego na żywo przez 7 osobowy skład instrumentalny okraszona dubowaniem na żywo oraz pięknymi, subtelnymi wokalami o soulowym feelingu.

Kasia Malenda: – wokal
Marek Bogdański – dub mix
Adam Bzyq Brzęczek – perkusja
Przemysław Sokalczuk – klawisze
Robert Horvath – bas
Przemysław Typiak – gitara
Rafał Trafalski – gitara
Paweł Miłosz – perkusjonalia
+ goście

Sound System Afterparty: Dubout (Mc Liper & Bertek)
start imprezy: 21.00
cena: 30zł
————————————————————————————————

Dreadsquad Live to nowa formacja Marka Bogdańskiego, łódzkiego producenta reggae, który od 2001 roku pod pseudonimem Dreadsquad przemierzył ze swoją muzyką niemalże cały świat (Indie, Japonia, Kanada, USA, Brazylia, Europa).

Na swoim koncie ma współpracę z czołówką polskiej sceny reggae i hip hop. Na instrumentalach Dreadsquad’u nagrywali dotychczas: Marika, East West Rockers, Ras Luta, Junior Stress, Kacezet, Natural Dread Killaz, O.S.T.R., Pablopavo, Reggaenerator, Tede, Numer Raz, Grubson, i wielu wielu innych.

Dreadsquad współpracował również z wieloma topowymi jamajskimi i europejskimi artystami, takimi jak Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady Chann, Tipa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani, Dr Ring Ding.

Jak do tej pory Dreadsquad wydał 4 mixtape’y, 5 albumów producenckich i krocie singli, które stały się bestsellerami w sklepach muzycznych w całej Europie i trafiły na playlisty topowych DJów.

Dreadsquad Live to kolejny krok w podboju sceny reggae – tym razem, jak sama nazwa wskazuje, w wydaniu koncertowym. Po półtora roku prób granych w zaciszu studia nagraniowego Overtime czas zmieżyć się z publicznością!

————————————————————————————————-

Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice znana jest z VI edycji programu The Voice of Poland, gdzie świetnie wypadła dochodząc aż do półfinału. Jako jedyna uczestniczka 4 razy została zaszczycona „standing ovation”, a jurorzy nie szczędzili pochwał jej talentowi. Kasia dzięki swojej niespotykanej barwie głosu, energii scenicznej, kunsztowi wokalnemu i umiejętności dopasowania do wielu gatunków muzycznych uzyskała ogromne poparcie wśród fanów programu i nie tylko.

Artystka przy wsparciu rodziców, zawodowych muzyków, skończyła średnią szkołę muzyczną w klasie saxofonu. Rozwijała się współpracując z wieloma producentami i DJ-ami grającymi reggae, Obecnie wraz z Markiem Bogdańskim (Dreadsquad) kończy pracę nad wspólnym albumem będącym uwieńczeniem wieloletniej współpracy studyjno-scenicznej.

Więcej

Kiedy

23 (Piątek) 9:00 pm - 24 (Sobota) 2:00 am

Gdzie

New York - Klub Muzyczny

Piotrkowska 62 Łódź 90-105

X