maj , 2021

08MAJ7:00 pm9:30 pmDżem - Toruń - 08.05.20217:00 pm - 9:30 pm Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Szczegóły

Szanowni Państwo,

informujemy, że koncert
zespołu Dżem,
który miał się odbyć w ramach
Sceny Muzycznej 12. Bella Skyway Festiwal
zostaje przeniesiony na 8 maja 2021 r.
Godzina koncertu pozostaje bez zmian.

Bilety automatycznie zachowują ważność i będą obowiązywać w nowym terminie.
Jeśli jednak nie będą Państwo w stanie do nas dotrzeć, istnieje możliwość zwrotu biletów w miejscach ich zakupu.

Informujemy, że kasa biletowa w budynku CKK Jordanki czynna jest od czwartku do soboty w godz. 13:00-19:00.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na koncert wiosną 2021!

___________________________________

„W życiu piękne są tylko chwile” – chyba każdy zna słowa piosenki „Naiwne pytania” ze słynnym wersem. Dżem, który z sukcesem przeszedł ponad czterdziestoletnią drogę to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. W historii zespołu nie brakowało dramatycznych wydarzeń, ale niewątpliwie „polskich Rolling Stonesów” znają i kochają wszystkie pokolenia. Covery utworów Dżemu grały gwiazdy światowego formatu z Metallicą na czele.

Grupa zaistniała w świecie muzycznym podczas Festiwalu w Jarocinie w 1980 roku, stając się największym odkryciem imprezy. Dżem rozkochał w sobie polską publiczność, wydając w 1982 r. swoje pierwsze single „Paw” i „Whisky”. Potem ich kariera zaczęła nabierać tempa. Nagrany i wydany w 1985 roku longplay „Cegła” to już ścisły kanon polskiego rocka, a przy okazji największy bestseller w dyskografii Dżemu.

Dżem wzbogacił i zbudował polską muzykę rockową tworząc takie piosenki, jak: Czerwony jak cegła, Sen o Viktorii, Skazany na bluesa, Wehikuł czasu, Whisky, List do M., Cała w trawie, Do kołyski i wiele, wiele innych.

Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński i Janusz Borzucki.
Pomimo trudności, śmierci Ryśka Riedla i Pawła Bergera, grupa koncertuje na najwyższym poziomie. Spotkajmy się w CKK Jordanki, gdzie w bluesowo-rockowym rytmie usłyszymy ich największe przeboje.
Bilety dostępne w sprzedaży!

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 9:30 pm

Gdzie

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

X