marzec, 2018

03MAR(MAR 3)10:00 pm04(MAR 4)6:00 amExpected Gates B-Day Pres. CODE & Sub2Saw Live (CZ & DE)10:00 pm - 6:00 am (4) DOM, Piotrkowska 138/140

Szczegóły

★EXPECTED GATES + CODE + SUB2SAW + SAMO GĘSTE + BIAŁY DOM + SANATORIUM★

WHERE : DOM (Piotrkowska 138/140)
WHEN : 03.03.2018
START : 22:00 – 6:30
TAX : 23:00 – END 15PLN
GENRE : 100% Tech House / Techno / Minimal + Visual

Zapraszamy na drugie urodziny Expected Gates 🙂
Czas leci a nam stukną dwa lata od kąd możemy wspólnie dla Was grać i zaskakiwać 🙂

Specjalnie na tę okazję pozwoliliśmy sobie zaprosić aż sześciu Artystów zza granicy. Z jednej strony pojawią się reprezentanci ekipy „CODE” bazujący w Czeskiej Pradze gdzie uchodzą za bardzo znaną i zgraną ekipę DJ’s jak i promotorów. Promotorów nie byle jakich, ponieważ każdy kto przyjeżdża do Czech w poszukiwaniu Techno imprez musiał o nich słyszeć. Pomijając fakt, iż jest to na tyle prężnie działająca firma, że takie Festiwale jak „Beats for Love” czy „Let it Roll” współpracują z nimi udostępniając sceny z możliwością zaproszenia na nie Gwiazd muzyki elektronicznej. Na terenie Czeskiej republiki uchodzą za najsłynniejszych promotorów muzyki elektronicznej jakie ten kraj ma od wielu lat. Organizują oraz grają na imprezach w takich klubach jak : Fabrik , Roxy czy Storm Club, zapraszając do nich i jednocześnie supportując (dotychczas) światowego formatu Artystów takich jak:
Boris Brejcha , Sam Paganini , Alan Fitzpatrick , Paco Osuna , Takaaki Itoh , Sasha Carassi , Dave Clarke , Mark Reeve , Dubspeeka , Hermanez , Lewis Fautzi , Ant Brooks , Martin Roth czy Keith Carnal .

Wszystko to mówi samo za siebie..;)
Chłopaki przyjadą naładowani najlepszym muzycznym materiałem który posiadają prosto od w/w producentów, wiele numerów które usłyszycie nigdy bądź jeszcze nie trafiły do sprzedaży.
Uczta zapowiada się wręcz wybornie 😉

SKŁAD:
CODE (OFFICIAL)
https://web.facebook.com/wecodeprague/

CALLBOY
https://web.facebook.com/callboydj/

RAVIC
https://web.facebook.com/djravic/

JB & FLESH
https://web.facebook.com/JBFLESH/?ref=br_rs

Następną ekipą która przyjedzie tego wieczoru do nas z Berlina i Poczdamu będzie kolektyw „SUB2SAW” . Chłopaki zaprezentują się dla nas grając Live!
O ekipie tej mówi się coraz głośniej w Niemczech, za sprawą niesamowitej imprezy którą zagrali dla około 10 tysięcy ludzi supportując Mauro Picotto w HALE70 , jako założyciele coraz prężniej rozwijającej się wytwórni Fein-Mechanik Records mają zamiar w Niemczech bardzo namieszać.
Za plecami wiele Night Labelowych imprez i gościnnych występów na wielu Niemieckich rejvach z każdym razem powiększając swoje grono odbiorców kreują własną markę. Dzięki kontaktom z tą ekipą możemy śmiało powiedzieć iż Expected Gates wypływa na szerokie wody dołączając oficjalnie do Niemieckiego labelu Fein-Mechanik. Jak mówi sam jej założyciel Sebastian Morgentau „Ten rok będzie wielki” mając na myśli rozwój wytwórni jak i zapowiadając wiele Eventów w Niemczech, Austrii, Czechach czy Słowacji na których będziemy mogli wspólnie grać i promować nasz kolektyw i Label.

Jest to niewątpliwie kolejna okazja do świętowania 😉

SUB2SAW : https://web.facebook.com/sub2saw/

https://web.facebook.com/sub2saw/videos/1660850390595733/

——————————————-
SUPPORT:

REBUS (SamoGęste / DOM / OIOM)
G-Sound (SamoGęste / Skylark )
Expected Gates (Silvertown/Fein-Mechanik Records)
SESZEL (BIAŁY DOM / OIOM )
MÓJ BRAT (BIAŁY DOM )
SANATORIUM

VJ: Sara Mora

TAX: 15 PLN

Zapraszamy 😉

Więcej

Kiedy

3 (Sobota) 10:00 pm - 4 (Niedziela) 6:00 am

Gdzie

DOM

Piotrkowska 138/140

X