październik, 2018

30PAZ6:00 pm11:00 pmFrank Turner and The Sleeping Souls Official Event, Klub Kwadrat6:00 pm - 11:00 pm Klub Studencki Kwadrat, Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

Szczegóły

Frank Turner OGŁASZA ŚWIATOWĄ TRASĘ I NOWY ALBUM “BE MORE KIND” , który będzie wydany 4 maja 2018 roku
Pierwszy utwór „1933” już dostępny

29.10.2018, Klub Proxima, Warszawa
30.10.2018, Klub Kwadrat, Kraków
Bilety w sprzedaży od piątku, 2 lutego od 10.00 na LiveNation.pl.
Specjalna przedsprzedaż biletów dla fanów rozpoczęła się już teraz na https://FrankTurner.lnk.to/BeMoreKindPR

• Posłuchaj utworu tutaj https://FrankTurner.lnk.to/1933PR *
• Zamów album tutaj https://FrankTurner.lnk.to/BeMoreKindPR *
ŚWIATOWA TRASA BE MORE KIND 2018
*120 DAT W PIERWSZEJ CZĘŚCI TRASY *

Frank Turner ogłosił szczegóły nadchodzącego siódmego albumu studyjnego. Be more Kind będzie wydany 4 maja przez Xtra Mil Recordings/Polydor Records. Be More Kind jest albumem, który łączy uniwersalne melodie oparte na surowych emocjach z folkowymi i punkowymi znakami rozpoznawczymi Turnera wymieszane z nowymi, odważnymi eksperymentami. Be More Kind został wyprodukowany przez Austina Jenkinsa i Joshua’e Blocka z Texans White Denim oraz współpracownika Florence And The Machine i Halsey Charlie Hugall. “Chciałem spróbować i wyjść spoza mojej strefy komfortu i zrobić coś innego”- mówi Turner.

Turner był już w połowie pisania całkiem innego albumu, kiedy przeczytał kolekcję poezji Clive’a Jamesa i jeden wers zmusił go zmiany kierunku, w którym zmierzała jego płyta. Wers pochodził z wiersza zatytułowanego Leçons Des Ténèbres: “I should have been more kind. It is my fate. To find this out, but find it out too late.” „Bardzo mną to poruszyło, kiedy przeczytałem to po raz pierwszy”, mówi, “Dużo starsi, mądrzejsi ludzie mówią takie rzeczy, że to co jest najważniejsze pod koniec ludzkiego życia, to to jak traktowałeś ludzi wokół siebie. W nowoczesnym świecie to lekcja dla każdego z nas, mnie włączając.”

Turner i jego zespół, the Sleeping Souls, byli w trasie po Stanach Zjednoczonych w 2016 roku, kiedy „świat zdecydował zbiorczo zwariować” i piosenki na Be More Kind zaczynały się pojawiać. „Gdzieś na tej płycie pojawiają się zbieżne idee osobiste i polityczne, co stanowi główny wydźwięk albumu.”, Turner mówi. Jednym z głównych przesłań znajdujących się na albumie jest empatia, nawet dla wroga.

Nowy album usłyszymy na dwóch koncertach Franka Turnera and the Sleeping Sould w Polsce. The More Kind World Tour rozpoczyna się w kwietniu, w pierwszej części zagrają dla ponad 200 000 ludzi z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Europy, Kanady, Australii i Nowej Zelandii, aż do świąt. Turner obiecuje, że w 2019 roku odwiedzi “trochę więcej niezwykłych i cudownych miejsc”. „Dni, kiedy chciałem wygrać wyścig w byciu najciężej pracującym muzykiem w trasie, mam już za sobą,” mówi. “Będziemy w trasie, ale w połowie odwiedzimy swoje domy. Pierwsza połowa składa się z 120 dat. Niektóre stare nawyki trudno umierają.

Bilety w sprzedaży od piątku, 2 lutego od 10.00 na LiveNation.pl.
Specjalna przedsprzedaż biletów dla fanów rozpoczęła się już teraz na https://FrankTurner.lnk.to/BeMoreKindPR

„Be More More Kind” będzie dostępny w różnych formatach włączając limitowany boxset i winyl. Zamów tutaj https://FrankTurner.lnk.to/BeMoreKindPR

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 6:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Studencki Kwadrat

Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

X