marzec, 2018

16MAR8:00 pm11:00 pmFrele // W Rajzie Tour // Zabrze, CK Wiatrak - 16.03.20188:00 pm - 11:00 pm CK Wiatrak, ul.Wolności 395

Szczegóły

Frele „W Rajzie” Tour
16/03/2018, CK Wiatrak, Zabrze

Bilety: 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu

____

Frele powstały z sumy przypadków – piosenka nagrana tosterem dla garstki znajomych, w pięć minut, traktująca o zagubionym gorolu z Sosnowca, w przeciągu paru dni stała się viralem z ponad milionową ilością odsłon i udostępnień. Frele poszły więc za ciosem i coverów popularnych, zagranicznych utworów z zabawnym, śląskim tekstem powstało więcej. Trzy wokalistki, które założyły skład, śpiewają ze sobą od lat, jednak w tak zwanym międzyczasie okazało się, że to właśnie śląskie covery przyniosły im popularność. Drugim numerem grupy z viralową oglądalnością stał się utwór „Dejta Cicho”, będący parodią popularnego utworu „Despacito”.

Trasa koncertowa „W RAJZIE tour” promuje debiutancki album grupy „Na Cydyjce”, którego premiera odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Na płycie znajdą się covery w języku śląskim, które w wersji kameralnej na YT doczekały się milionowych odsłon. Nagrane zostały w pełnym, sekcyjnym składzie instrumentalnym. Płytę charakteryzuje mocne brzmienie trzech damskich wokali i popowy rozmach.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

CK Wiatrak

ul.Wolności 395

X