październik, 2017

14PAZ(PAZ 14)9:00 pm15(PAZ 15)4:00 amGigantyczne gramofony atakują (w 3D!) # dj EsDwa9:00 pm - 4:00 am (15) Zmiana Klimatu, Warszawska 6

Szczegóły

Po raz kolejny zapraszamy na miusicalową komedie pomyłek w konwencji dyskoteki z elementami grozy dnia następnego! Słowem: GIGANTYCZNE GRAMOFONY ATAKUJĄ 3 (w 3D!)

Zarys fabularny wieczoru:
Gigantyczne Gramofony z planety Vestax po utracie swojego Kierowinka (w poprzedniej części zostaje on pojmany przez tajemniczych przybyszy ze wschodu i wywieziony na Wyspy Kawaleryjskie gdzie do końca wszechświata będzie pełnił rolę przycisku do e-papieru) pod namową gwiazdy muzyki country, demonicznego Zenobiusza, porzucają grupę flamenco do której dołączyły pod koniec poprzedniej części i organizują zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze terrorystyczno-sekciarskim, której celem jest przejęcie kontroli nad ludzkością poprzez propagowanie teorii płaskiej oraz wklęsłej ziemi, a w konsekwencji zakazu organizowania dyskotek (które miały by jakoby zakłucać wibracje ziemi-dysku) oraz wprowadzenia całkowitej i przymusowej prohibicji (to już tylko z czystej złośliwości). Po raz kolejny na ratunek ludzkości wyruszy grupa przyjaciół z Wasilkowa, którzy postanawiają, że nie będzą nam kosmici pluli w twarz i wyzywają kosmitów na pojedynek przy barze. Kiedy szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie w stronę agresorów (okazuje się że kosmici nie mają głowy i alkohol nie ma gdzie im uderzyć) z pomocą rusza emerytowany komandos orkiestry wojskowej, obecnie dorabiający jako didżej – EsDwa, który dzięki swoim skreczom, przejściom i selekcji powoduje katarsis demonicznego Zenobiusza, który od tej pory postanawia porzucić złą drogę i zająć się pisaniem muzyki do polskich komedii romantycznych. Gigantyczne Gramofony po raz kolejny odnoszą porażkę i w ramach kary od tej pory rostają przydzielone do orkiestry przy Wojskach Obrony Terytorialnej w roli puzonów. A wszystko to po raz kolejny w tak niesamowicie realistycznym technikolorze 3D-STEREO!

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
Ray Charles, Curt Cobain, Pharrel Wiliams, AC/DC, RUN DMC, Red Hot Chilli Peppers, James Brown, END MACZ MOR!

____________________________________________

14.10.2017 (sobota) / start: 21:00 / wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Więcej

Kiedy

14 (Sobota) 9:00 pm - 15 (Niedziela) 4:00 am

Gdzie

Zmiana Klimatu

Warszawska 6

X