marzec, 2018

22MAR7:00 pm10:00 pmHunter / Lublin / Graffiti / 22.03.187:00 pm - 10:00 pm Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13

Szczegóły

Otwarcie: 18.00
Start: 19.00
Bilety: 40 zł – przedsprzedaż:
Klub Graffiti (Piłsudskiego 13)
Prosto Shop (Al.Racławickie 4)
Kulturomaniak (ul.Zana 19- Leclerc)
50 zł- w dniu koncertu
Support: Thesis

„33” stało się właśnie kolejną magiczną cyfrą w historii Huntera. Tyle właśnie istniejemy. Nieprzerwanie, od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Spróbować nadać sens i zmienić nie tylko swoje życie ale i właśnie – czemu nie cały świat..? ✌️😄✌️

Skierowaliśmy więc nasze dźwięki i słowa przeciw temu co nas najbardziej wtedy rozwalało – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmom, nazizmom i wszystkim innym izmom. I tak to się zaczęło.

Czasy są nieproste. Dużo się dzieje. W tym dużo złego niestety. Lód na którym tańczy świat jest coraz cieńszy. I nie na wszystko niestety mamy wpływ. Ale nie będziemy tu krakać. TshaZshyĆ! Jeśli widzicie to podobnie – zapraszamy Was na koncerty. Wyrzucimy z siebie te frustracje, beznadzieję, obawy i złe emocje. Zatańczymy razem i będziemy cieszyć się tym, póki trwa.

I niezależnie od tego co stanie się później chcielibyśmy w roku 2018 zagrać wszystkie koncerty w duchu tego XXXIII-lecia. Mamy nadzieję, że będziecie na nich razem z nami.

Postaramy się zagrać takie utwory, które z jednej strony były dla nas przełomowe a z drugiej dadzą radochę wszystkim pokoleniom Hunterian, którzy zaszczycą nas swoimi cudnymi osobami na trasie ✌️😄🤘

Wasi Huntersi

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Graffiti

Al. Piłsudskiego 13

X