marzec, 2018

07MAR8:00 pm11:00 pmJan i Klan zagrają w Starej Piwnicy! Wstęp wolny :)8:00 pm - 11:00 pm Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15

Szczegóły

Zapraszamy na otwarty, bezpłatny koncert wrocławskiego zespołu Jan i Klan 7 marca w Starej Piwnicy.

W sobotę, 12 stycznia, w trakcie imprezy Szantymeni dla Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowano prywatny koncert występ zespołu za zawrotną sumę 2400 zł. W licytacji brało udział wiele osób i właśnie w dużej mierze dla nich zespół postanowił zagrać dodatkowy, darmowy koncert, żeby podziękować im za udział i podbijanie kwot.

Jak napisał sam zespół Jan i Klan: – 2400 zł – byliśmy i jesteśmy w szoku i długo z niego nie wyjdziemy. Wielki szacunek dla wszystkich, którzy brali udział w licytacji. Mamy poczucie, że powinniśmy zrobić coś więcej jako zespół i dlatego zapraszamy Was i wszystkich tych, którzy chcieliby nas posłuchać 7 marca do Starej Piwnicy. A że będzie to chwilę po tegorocznej edycji festiwalu Szanty we Wrocławiu, to obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby koncert był solidnym festiwalowym afterparty.

Zespół Jan i Klan powstał w 2015 roku na wrocławskich Szantach. Od tego czasu zebrał wiele nagród na festiwalach żeglarskich, turystycznych i studenckich, w tym m.in. Grand Prix i Nagrodę Publiczności na Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie i pierwsze nagrody na festiwalach żeglarskich w Toruniu, Chorzowie, Poznaniu i Wałbrzychu. Piszą o sobie: „Gramy akustyczną muzykę spod znaku happy folk, czyli proste dźwięki niosące pozytywną energię. Nasz repertuar to głównie piosenki autorskie o tematyce lądowej i żeglarskiej. Bawi nas wspólne muzykowanie i śpiewanie, najchętniej bez podziału na scenę i widownię”.

Więcej

Kiedy

(środa) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Stara Piwnica

ul.Krupnicza 15

X