kwiecień, 2021

09KWI8:00 pm10:00 pmJarecki - koncert | 20 / 20 Nowy termin!8:00 pm - 10:00 pm Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, 10 ulica Jakubowskiego

Szczegóły

UWAGA! ZMIANA TERMINU! Koncert z 3 kwietnia 2020 r. zostaje przeniesiony na przyszły rok i odbędzie się 9 kwietnia 2021 r.
BILETY ZAKUPIONE ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!
Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów. Zwrot biletów kupionych stacjonarnie będzie możliwy po wznowieniu działalności POKiS (po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego). W przypadku chęci zwrotu biletów kupionych online prosimy o kontakt z Bileterią POKiS (tel. (24) 366 43 50, bilety@pokis.pl).

Sprzedaż biletów będzie wkrótce wznowiona. Cena biletu nie ulega zmianie (30 zł). Bilety będzie można kupić w Bileterii POKiS oraz na bilety.pokis.pl po wznowieniu działałnośći POKiS (po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego).

*Koncert w ramach projektu 20 koncertów na 20-lecie POKiSu. Pozostałe koncerty w ramach 20 koncertów na 20-lecie POKiS dostępne są na stronie www.pokis.pl w zakładce „20-lecie POKIS”: http://pokis.pl/20-lecie-pokis/.

________

Jarecki, a właściwie Jarosław Kubów to polski raper i wokalista.
Szczere teksty, niepodrabialny wokal, sekcje instrumentalne i umiejętne łączenie gatunków – tak można opisać styl artysty. Na co dzień koncertuje z Grubson’em i Dj BRK. Na koncie ma współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Eldo, Chada, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Krzysztof Zalewski, Bednarek i wielu innych. W swojej dotychczasowej karierze zagrał setki koncertów w tym na największych krajowych scenach muzycznych przed takimi gwiazdami światowego formatu jak: Nick Cave czy Arctic Monkeys.

„ZA WYSOKO” to najnowszy solowy album Jareckiego. Sam artysta twierdzi, że to najbardziej osobisty i bogaty w różnorodne gatunki projekt muzyczny. Szczere teksty, niepodrabialny wokal Jareckiego, sekcje instrumentalne i umiejętne łączenie gatunków, nadaje całości energii i świeżości, tak pożądanej na polskim rynku. Producentem albumu jest DJ BRK, a całość została zrealizowana w opolskim Kurnik Studio. Na płycie udzielili się fantastyczni artyści: GrubSon, Marta „Marika” Kosakowska, Ten Tym Mes, Eldo i wielu innych. „ZA WYSOKO” to połączenia funku, soulu i hip-hopowego brzmienia. Obowiązkowa pozycja dla fanów dobrych brzmień. Krążek wyszedł nakładem wytwórni : Supa’High Music. Przez wielu krytyków i dziennikarzy muzycznych „Za Wysoko” została zaliczona jako jedna z pięciu najlepszych polskich płyt 2017 roku.

Zapraszamy na galaktyczny funk na deskach POKiSu!

#20na20 #jubileuszpokis #20lecie #swietujezpokisem #20koncertow

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów

10 ulica Jakubowskiego

X