luty, 2018

24LUT6:00 pm10:30 pmJelonek w Lublinie | Graffiti + Jack Crusher6:00 pm - 10:30 pm aleja Józefa Piłsudskiego 13, 20-011 Lublin, Polska, aleja Józefa Piłsudskiego 13, 20-011 Lublin, Polska

Szczegóły

Bilety: 35 zł – przedsprzedaż:
Klub Graffiti (Piłsudskiego 13)
Prosto Shop (Al.Racławickie 4)
Kulturomaniak (ul.Zana 19- Leclerc)
40 zł- w dniu koncertu

support: Jack Crusher

Otwarcie: 18:00
Start: 19:00

Michał Jelonek – multiinstrumentalista, znany z charyzmatycznych i żywiołowych wstępów, z pewnością rozgrzeje swoich fanów. Na koncercie, poza jelonkowymi szlagierami, możemy się spodziewać coverów utworów takich artystów, jak m.in.: Metallica, Judas Priest, Jimi Hendrix. Będą one prezentowane w oryginalnych aranżacjach z przełożeniem głównego ciężaru wykonawczego na skrzypce klasyczne i elektryczne.
Artysta jest znany m.in. z występów w legendarnym zespole Hunter. Jest wielokrotnym laureat Złotego Bączka, współpracuje również jako muzyk sesyjny z wieloma firmami fonograficznymi. Był również członkiem licznych polskich składów m.in. Closterkeller, Ankh, Łzy czy Wilki.

http://www.jelonek.art.pl/
https://www.facebook.com/JelonekOfficial

Zespół JACK CRUSHER powstał z nadejściem wiosny 2013 roku w oparach uzdrowiskowej wody siarczkowej w Busku-Zdroju. Poprzez zróżnicowane inspiracje powstaje wytrawny sound ciężkiego grania. Systematyczne przyjmowanie dźwięków powoduje niepokój, dreszcze, zadrapania czy nawet siniaki 🙂

Nasza załoga to grupa kumpli, którzy od młodych lat byli z muzykowaniem za pan brat, ale dopiero teraz los zetknął nas razem. JC powstał w skladzie Michał – vocal (SPINAL CORD, RISE UP, DEVILYN) , Dino – guitar (SPINAL CORD, DEVILYN, DOGMA, HELL-BORN, TRAUMA, MYSTERIIA, DOGMA, NECROBIOSIS), Matt – drums (RISE UP, YUTRO), bardzo szybko skład został uzupełniony i do bandu dołączyli, Bony – guitar (DEVILYN, CELEBRAL CONCUSION), oraz Mateyco – bass (CRYPTIC TALES). Od razu zabraliśmy się do roboty i już po kilku miesiącach gotowe było 3 utworowe CD „Salt In The Wound”. Nagrań dokonaliśmy w JR Studio pod bacznym okiem Jacka Gruszki, którego to sola pojawiły się w utworze “High End”. Materiał powstał w celach promocyjnych, abyśmy mogli szerzej zaprezentować się w mediach. Wtedy także nagraliśmy teledysk do utworu „High End”, który można obejrzeć na naszym kanale YouTube i nie tylko. Jeden z utworów trafił na kompilację CD dołączaną do Musick Magazine. Wielokrotnie nasza muzyka gościła na łamach internetowych rozgłośni radiowych. Zagraliśmy jak do tej pory ponad 60 koncertów między innymi z HYPNOS (cz), SADIST (it), HUNTER, JELONEK, THY DISEASE, MATERIA, THE SIXPOUNDER, ANIMATIONS, etc. Za nami są również dwie trasy u boku CORRUPTION i kilka koncertów podczas ostatniej trasy VIRGIN SNATCH. Latem 2016 roku następuje zmiana na miejscu basisty, w zespole pojawia się Voytek (EXSAGOR, TENEBRAE, ASYLUM OF DEATH). Pomiędzy koncertami trwają prace nad pierwszym pełnym albumem Jack’a znów pod uchem Jacka Gruszki. I tym sposobem 25 listopada 2017 roku ukazał się nasz debiutancki album zatytułowany „Soulless Humanity” zawierający 10 utworów.

Więcej

Kiedy

(Sobota) 6:00 pm - 10:30 pm

Gdzie

aleja Józefa Piłsudskiego 13, 20-011 Lublin, Polska

aleja Józefa Piłsudskiego 13, 20-011 Lublin, Polska

X