marzec, 2020

01MAR7:00 pm10:00 pmJulia Marcell / Kraków / klub Studio7:00 pm - 10:00 pm Klub Studio, Budryka 4

Szczegóły

1 marca 2020, Klub Studio, ul. Budryka 4
Julia Marcell
Otwarcie bram, godz. 18:00
Start, godz. 19:00

Bilety:
Płyta, miejsca stojące:
I pula: 50 zł
II pula: 60 zł
III pula oraz w dniu koncertu: 70 zł
Balkon (miejsca siedzące, numerowane): 90 zł

Online:
TicketClub Polska: bit.ly/KlubStudio1
ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/julia-marcell/?partner=academica&promotion=active

Stacjonarnie: informacja wkrótce

Bardzo prosimy o wydrukowanie biletów online.

******

1 marca w Klubie Studio wystąpi Julia Marcell! Artystka zaprezentuje krakowskiej publiczności materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel „Moment i wieczność”.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.

ZAPRASZAMY

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Studio

Budryka 4

X