luty, 2018

17LUT(LUT 17)4:00 pm18(LUT 18)7:00 amKajak Jamboree 2018 - XI Spotkanie podróżników kajakarzy4:00 pm - 7:00 am (18) Klub Muzyczny Ucho, ul. Św. Piotra 2

Szczegóły

Kajak Jamboree – spotkanie podróżników kajakarzy to wieczór poświęcony przeglądowi zdjęć i filmów o tematyce kajakowej nadesłanych z całej kajakowej Polski i nie tylko. Celem imprezy jest popularyzowanie turystyki kajakowej i oczywiście dobra zabawa.
Myślisz, że kajaki to tylko pływanie po pobliskim jeziorze na wypożyczonej dwójce? Przyjdź i zobacz, że dziedzin kajakarstwa jest mnóstwo – nizinne, morskie, górskie… a nawet akrobacje czyli freestyle!. Zdziwiony? Zapraszamy, zobacz jakie to fajne!
A może masz za sobą kajakowe przygody, którymi chciałbyś się podzielić szerszej publiczności? Zgłoś swoje prace do konkursu.

Prace (filmy i/lub zdjęcia) zgłaszać może każdy, a szczegóły konkursu można znaleźć na stronie kajakjamboree.pl.

Nagrodą główną w konkursie filmowym jest, przyznawana wspólnie głosami publiczności oraz Jury, przechodnia statuetka Złotej Żyrafy wraz z nagrodą rzeczową.

Dla autorów najlepszych zdjęć przyznawane są:
– nagroda Jury ( + nagroda rzeczowa)
– nagroda publiczności (+ nagroda rzeczowa).

Zapraszamy wszystkich, którzy na kajakach już pływali, jak i tych którzy szukają inspiracji czy nowego hobby, oraz wszystkich zainteresowanych kajakowymi opowieściami. Gwarantujemy ciekawy wieczór, wiele wspaniałych relacji z miejsc, do których człowiek na piechotę nie dojdzie, pocztówki i filmiki z widokami, które zarezerwowane są tylko dla kajakarzy.
Po części oficjalnej, jest część mniej oficjalna czyli wspólne tany tany, przy rytmach wszelakich, ale z pewnością wesołych.

Do zobaczenia!
Organizatorzy Kajak Jamboree

PS Kajakarze to bardzo fajni i otwarci ludzie. Choć tu słowo fajny brzmi ujmująco… tego pokładu wspaniałości się nie da opisać.
Zapraszamy!

Więcej

Kiedy

17 (Sobota) 4:00 pm - 18 (Niedziela) 7:00 am

Gdzie

Klub Muzyczny Ucho

ul. Św. Piotra 2

X