listopad, 2017

22LIS7:00 pm10:00 pmKaleo: 22.11.2017 Warszawa, Progresja - wyprzedany!7:00 pm - 10:00 pm Progresja, ul. Fort Wola 22

Szczegóły

KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-11-22 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Kaleo! Zespół wystąpi 22 listopada w warszawskiej Progresji!
Kaleo to islandzki zespół indie-rockowy. Obecnie grupa na koncie ma dwa długogrające albumy – „Kaleo” (2013) i „A/B” (2016). Płyty sprzedały się w kilkuset tysiącach egzemplarzy, a singiel „Way Down We Go” osiągnął niemal 40 milionów wyświetleń na YouTube i trafił na szczyt notowania Billboard Alternative Songs.
https://www.youtube.com/watch?v=0-7IHOXkiV8
Twórczość grupy określa się jako połączenie folku, indie popu, rocka i bluesa, a magazyn Rolling Stone zaliczył Kaleo do grupy „10 artystów, których trzeba poznać”!
Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się 2012 rok – moment, w którym na chwilę przed debiutanckim występem na Iceland Airwaves do trójki Islandczyków dołączył Rubin Pollock. Drugi studyjny album Kaleo powstał w Nashville, a za jego produkcję odpowiada Jacquire King, który współpracuje z m.in. Kings Of Leon. W Polsce zespół rozpoznawalność zyskał głównie za sprawą singli „All The Pretty Girls” i „Way Down We Go”, które pojawiły się w wielu produkcjach telewizyjnych (Orange Is The New Black, Suits, Chirurdzy, Vinyl, czy Blindspot: Mapa zbrodni). W kwietniu tego roku grupa dała świetny występ na festiwalu Coachella, zyskując pochlebne opinie dziennikarzy muzycznych z całego świata. Listopadowy koncert będzie pierwszą prezentacją Kaleo przed polską publicznością, a w roli supportu zagrają Judah & The Lion!

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Progresja

ul. Fort Wola 22

X