listopad, 2017

25LIS5:00 pm7:00 pmKayah z Konin Gospel Choir / Konin / 25 listopada / CKIS Oskard5:00 pm - 7:00 pm Oskard, ul. Aleje 1 Maja 7a, Konin, Poland Konin 62-510

Szczegóły

25 listopada kolejne urodziny świętować będzie Konin Gospel Choir. Na scenie CKiS DK Oskard chórzyści wystąpią z towarzyszeniem zespołu Holy Noiz, a zaproszenie do udziału w koncercie przyjęła niezwykła Kayah.

Kayah – jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek w naszym kraju. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producent muzyczny, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Wszechstronna muzycznie, najczęściej porusza się w gatunkach folk, pop, soul i jazz.

Holy Noiz – muzycy ze Śląska współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Chociaż wywodzą się z różnych gatunków muzycznych, to właśnie w gospel odnajdują fuzję tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania. Występowali na licznych międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, towarzysząc czołowym artystom polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Koniński chór powstał w październiku 2003 roku z inicjatywy franciszkanina o. Lecha Dorobczyńskiego, pracuje pod kierunkiem Beaty Stanisławskiej. Tworzą go wyjątkowi ludzie, pełni pasji, otwartości i energii, propagujący konsekwentnie od wielu lat muzykę i ideę GOSPEL. Koncertując odwiedzili wiele miejsc w kraju i za granicą. Występowali u boku wielu znakomitych rodzimych artystów oraz uznanych wykonawców tego gatunku z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

bilety: 20 zł – do nabycia w kasie Oskardu oraz na stronie internetowej http://oskard.dyndns.org/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=10023

Organizatorzy:
Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel
Miasto Konin
CKiS DK Oskard

INFO: www.facebook.com/events/1394481420650634

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:00 pm - 7:00 pm

Gdzie

Oskard

ul. Aleje 1 Maja 7a, Konin, Poland Konin 62-510

X