wrzesień, 2019

14WRZ10:00 pm11:30 pmKoncert LAO CHE na Igrzyskach Wolności 201910:00 pm - 11:30 pm Atlas Arena, Bandurskiego 7

Szczegóły

Serdecznie zapraszamy na koncert Lao Che na Igrzyskach Wolności 2019 „Jak zwyciężają demokracje?”! Igrzyska Wolności to spotkanie ludzi ciekawych świata i głodnych nowych idei. To interdyscyplinarne forum kulturalne i intelektualne, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego z różnych branż.

Karnety na całe trzydniowe Igrzyska, w tym trzy koncerty w cenie dostępne 70 zł online. Promocja cenowa „early bird” tylko do 15 lipca. Nie warto czekać – https://sklep.liberte.pl/product/karnety-na-iw-2019/

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 7 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Muzyka Lao Che łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki, czy jazzu i funka.

Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie”, „Dzieciom”, czy też najnowszy album „Wiedza o Społeczeństwie”.

Zespół jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Fryderyka w kategorii „Rock” w latach 2016 i 2019.

Koncert promujący nową płytę zespołu „Wiedza o Społeczeństwie”

Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych.

Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Zespół występuje w składzie:

Rafał Borycki – bas, wokal

Mariusz Denst – sampler, wokal

Hubert Dobaczewski – wokal, gitara

Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal

Michał Jastrzębski – Szwed – perkusja

Karol Gola – saksofon, flet, klawisze

Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal

Więcej o wydarzeniu: www.igrzyskawolnosci.pl

Organizator: Fundacja Liberté!

Partner Strategiczny:
Miasto Łódź, Łódzkie Centrum Wydarzeń

Partnerzy:
Open Society Foundations, European Liberal Forum

Partnerzy wspierający:
Friedrich-Naumann-Stiftung Für die Freiheit, Orange

Partnerzy merytoryczni:
4Liberty.eu, FOR – Forum Obywatelskiego Rozwoju, Fundacja Centrum im. Bronisława Geremka, nienieodpowiedzialni.pl, KOD – Łódzkie, Republikon Foundation, Lithuanian Free Market Institute, INESS, Łódzka Arka Demokracji

Partnerzy dialogu:
Atlas Network

Patronat medialny: Toya TV, Gazeta Wyborcza

Więcej

Kiedy

(Sobota) 10:00 pm - 11:30 pm

Gdzie

Atlas Arena

Bandurskiego 7

X