grudzień, 2017

03GRU7:00 pm10:00 pmKoncert- Stara Szkoła i Panzerfaust.7:00 pm - 10:00 pm Kropa Pub, Niepodległości 4

Szczegóły

Stara Szkoła wydała swoją pierwszą płytę! 3 grudnia w inowrocławskim Kropa Pub, zespół będzie promował krążek „Coraz Bliżej”.

Płyta została wydana przez toruńską wytwórnię HRPP Records. Wydanie płyty wsparło Miasto Inowrocław przyznając zespołowi stypendium artystyczne. Dodamy, że Gazeta Pomorska wspiera swoim patronatem, wydanie płyty Starej Szkoły.
Materiał na płycie jest efektem trudnej selekcji z utworów, które zespół stworzył przez ponad 7 lat istnienia. Są to kompozycje, które na koncertach zespołu budziły największe zainteresowanie i oddźwięk. Jednakże, płyta nie jest listą przebojów, kompozycja płyty jest próbą przedstawienia dość osobistego notatnika „mocno” dojrzałego mężczyzny. Znamy muzykę zespołu, wiemy, że prezentują własne teksty, śpiewane w języku polskim, co jest, jak podkreśla zespół, fundamentalnie ważne dla siły znaczenia słów i kontaktu ze słuchaczami.

Koncertowy wieczór w Kropie, otworzy zespół Panzerfaust. To zespół Tomka Gremplewskiego – wokalisty, znanego z zespołu Saturday Night Special. W Panzerfauście, grają też basista grupy Vintage – Michał „Boras” Borowiak, Mateusz Pułaczewski – gitara i Radosław Siemianowski – perkusja.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Kropa Pub

Niepodległości 4

X