marzec, 2021

20MAR9:00 pm11:00 pmKrzysztof Zalewski ZABAWA TOUR - Gdańsk [SOLD OUT]9:00 pm - 11:00 pm B90, B90

Szczegóły

Trasa koncertowa Krzysztofa Zalewskiego została przeniesiona! Gdańskie wydarzenia w kooperatywie B90 i Drizzly Grizzly odbędą się 20 marca 2021.

O zachowaniu biletów, zwrotach i wymianie na vouchery eBilet poinformuje Was drogą mailową.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia wiosną!

▪️▪️▪️

Krzysztof Zalewski ZABAWA TOUR
20 marca 2021 roku, godz. 21:00 (sobota)
Klub B90, Elektryków, Gdańsk Stocznia

▪️▪️▪️

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (pula I)
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl (sprzedaż rusza 17.09, godz. 12:00)

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

▪️▪️▪️

„Życie to nie zabawa, tylko zawody” – konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły. Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta „Złoto”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show – cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym – niby przewrotnie – „Zabawa”. „Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny” – tak „Zabawę” widzi jej twórca.

Mimo niespokojnych czasów udało się zorganizować trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Wszystkie koncerty odbędą się w reżimie sanitarnym, biletowana w ograniczonych ilościach.

▪️▪️▪️

Regulamin imprezy dostępny na: https://www.b90.pl/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 9:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

B90

B90

X