marzec, 2018

07MAR7:00 pm10:00 pmKuhn Fu | RudeboyClub Bielsko-Biała7:00 pm - 10:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Międzynarodowy i multikulturowy kwartet KUHN FU w bielskim Rudeboy’u!

Bilety:
15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
___________________________________
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

KUHN FU to międzynarodowy i multikulturowy kwartet, będący połączeniem jazzu i rocka z dodatkowymi elementami bluesa, psychodelii, awangardy jazzowej i muzyki klasycznej / współczesnej. Podstawą ich intensywnej i groźnej muzyki są starannie skonstruowane rytmy, duża dynamiczna rozpiętość i silne melodyjne uczucie. Założona w 2012 roku w Groningen Holandia, zespół był bardzo aktywny przez lata, koncertując w 11 krajach i grając ponad 130 koncertów. Muzyka jest napisana przez niemieckiego kompozytora / gitarzystę Christiana Kuhna, melodyjną pracę wykonuje izraelski klarnecista basowy Ziv Taubenfeld, a sekcję rytmiczną prowadzi turecki basista Esat Ekincioglu i angielski perkusista George Hadow.

„Dla moich uszu, poszerzyli gatunek Rock In Opposition o klasyczne skłonności i obłąkańczą grę, co jest imponującym wydawnictwem, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto jest zmęczony tym samym starym, tym samym starym”.
„… zespół, który potrafi stworzyć najbardziej autentyczną, paranoiczną, pozbawioną emocji atmosferę, wszystkie czarne i niebieskie, zasłony dymne i sztylety w ciemności, jednocześnie zachowując delikatny puls humoru w całym albumie” arcticdrones „

„Od egzystencjalizmu do metafizyki, ta muzyka ma wszystko w sobie związane z życiem” Cumhuriyet

„Kuhnspiracy to nie tylko jeden z najdziwniejszych i najbardziej przerażających albumów, których słuchałem, ale dla mnie, album Holy Shit! …. kontynuują tam, gdzie Don Van Vliet przestał działać podczas kontynuacji repliki maski pstrąga sesje. „Zachary Nathanson

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X