luty, 2018

23LUT8:00 pm10:00 pmKwadratowy Stand-up! – Bartosz Gajda, Paweł Reszela8:00 pm - 10:00 pm Klub Studencki Kwadrat, Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

Szczegóły

otwarcie bram: 18:00 start 20.00
ceny: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu występu
Bilety dostępne również na:
Going https://www.klubkwadrat.pl/pl/buy/1329994
Biletomat https://www.biletomat.pl/inne/kwadratowy-stand-up-bartosz-gajda-pawel-reszela-6278/
Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/event/kwadratowy-stand-up-bartosz-gajda-pawe-reszela-bilety/5121
Paka http://paka.pl/bilety/

Klub Kwadrat i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na Kwadratowy Stand – UP.

Bartosz Gajda – wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na co dzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkuset krotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Paweł Reszela – to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Studencki Kwadrat

Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

X