marzec, 2018

22MAR8:00 pm10:00 pmKwadratowy Stand-up! – Grzegorz Dolniak, Tomasz Nowaczyk8:00 pm - 10:00 pm Klub Studencki Kwadrat, Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

Szczegóły

otwarcie bram: 18:00 start 20.00
ceny: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu występu
Bilety dostępne również na:
Going https://www.klubkwadrat.pl/pl/buy/1329993
Biletomat https://www.biletomat.pl/inne/kwadratowy-stand-up-grzegorz-dolniak-tomasz-nowaczyk-6279/
Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/event/kwadratowy-stand-up-grzegorz-dolniak-tomasz-nowaczyk-bilety/5123
Paka http://paka.pl/bilety/

Klub Kwadrat i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na Kwadratowy Stand – UP.

Grzegorz Dolniak – jest konferansjerem i prezenterem telewizyjnym. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, na antenie których prowadzi programy i felietony satyryczne. Na estradzie od lat związany jest ze środowiskiem kabaretowym i komediowym.
Tomek Nowaczyk – to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).
Opinie o Tomku:
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” – Stevie Wonder.

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Studencki Kwadrat

Skarżyńskiego 1 Kraków 31 - 866

X