marzec, 2018

17MAR8:00 pm11:00 pmŁąki Łan / 17.03 / CEiIK, Olsztyn8:00 pm - 11:00 pm Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul.Parkowa 1

Szczegóły

Jeden z najbardziej barwnych i energetycznych zespołów na polskiej scenie muzycznej powraca do Olsztyna! Grupa Łąki Łan wystąpi na wiosennej trasie w olsztyńskim CEiIK!

ŁĄKI ŁAN „Leć Tour”
17.03 / g.20:00
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Bilety:
50 zł https://pwevents.pl/bilety/laki-lan-ceiik-olsztyn/594/16
55 zł Ticketmaster, Eventim, https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/laki-lan/, Biletomat
60 zł w dniu koncertu

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

ul.Parkowa 1

X