maj , 2021

01MAJ6:00 pm9:00 pmLej Mi Pół w Krakowie + Jan Niezbendny /DATA TYMCZASOWA Klub Zaścianek6:00 pm - 9:00 pm Klub Zaścianek, Klub Zaścianek

Szczegóły

Bilety na wydarzenie dostępne pod linkiem:
https://ticketclub.pl/koncerty/lej-mi-pol-walenie-tour-klub-zascianek-krakow-1293/

w cenach:
40 zł – przedsprzedaż
50 zł – start

Czasówka:
19:00 – Doorsi
20:00 – Koncerty

Lej Mi Pół w Zaścianku!!!!
Trasa Qtasa okazała się sukcesem. Sukcesem- z tym, że na polu afer. Kurator i prokurator to jeszcze chuj, ale wkurwieni ekolodzy, nie dają zespołowi spać. Dlaczego? Nie wiadomo . Może przez grzanie silnika na parkingu przez 20 minut? Sranie do Wisły? Robienie sobie jaj z Grety? A może przez to, że członkowie zespołu publicznie przyznali, że znają gościa, który twierdzi, że odbył stosunek płciowy z Katarzyną Skowrońską? Albo przez spalenie publicznej toalety w Zgierzu? Twierdzicie, że to obrzydliwe? Macie rację, ale nie da się ukryć, że to był pikuś w porównaniu do tego co dopiero się wydarzy a wydarzy się sporo ponieważ zespół rusza w kolejną trasę- Tym razem zatytułowaną “WALENIE TOUR”
—————————————————————————–
LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha zatem? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):

„SKOLIOZA ODBYTU” 2012

„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014

„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017

———————————————————————————–
Jan Niezbendny & WHOREkiestra

Laureat pierwszej nagrody audycji „Akademia Rozrywki” w Programie Trzecim Polskiego Radia za najlepszy utwór kabaretowy. Półfinalista talent show „Must be the music”. Na łamach czasopisma „Teraz Rock” album „The Best Of” Kazik Staszewski uznał ich krążek jako najlepszą płytę roku. Na swoim koncie udane featuring’i z Lej mi Pół, Piersi, Neoklez, Kazikiem Staszewskim, Golden Beaches, Chwytakiem czy Sztefanem Wonsem. Ponad dziesięć milionów odsłon teledysków na serwisie youtube.

„Charakteryzują się niepowtarzalnym brzmieniem na scenie. Ich muzyka to przekrój stylów całego świata. Łącząc ze sobą m.in. Folk, Rock, Funk, SKA, Dub Step (!) House (!), Sambe, czy Reggae udowadniają że muzyka nie ma żadnych barier. Ich koncertowy set to energetyczny zastrzyk przypominający podróż rollercoaster’em (utwory łączą się w całość co przypomina bardziej set’y DJ’skie niż granie 6cio osobowego zespołu). Jeśli ktoś zna ich działalność tylko z albumów, bądź z dokonań z internetu powinien koniecznie odwiedzić najbliższy ich koncert . O uczuciach się nie mówi , uczucia się przeżywa… „
„Zacieralia” X Edycja

Więcej

Kiedy

(Sobota) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Zaścianek

Klub Zaścianek

X