Lej Mi Pół w Żorach + ExMetal | Ozi Pub

17WRZ6:30 pm10:00 pmLej Mi Pół w Żorach + ExMetal | Ozi Pub6:30 pm - 10:00 pm ulica Stanisława Moniuszki 9

Szczegóły

Bilety na wydarzenie dostępne pod linkiem:
http://bit.ly/32JHm5G

Lej Mi Pół w Ozi Pubie!!!!
Trasa Qtasa okazała się sukcesem. Sukcesem- z tym, że na polu afer. Kurator i prokurator to jeszcze chuj, ale wkurwieni ekolodzy, nie dają zespołowi spać. Dlaczego? Nie wiadomo . Może przez grzanie silnika na parkingu przez 20 minut? Sranie do Wisły? Robienie sobie jaj z Grety? A może przez to, że członkowie zespołu publicznie przyznali, że znają gościa, który twierdzi, że odbył stosunek płciowy z Katarzyną Skowrońską? Albo przez spalenie publicznej toalety w Zgierzu? Twierdzicie, że to obrzydliwe? Macie rację, ale nie da się ukryć, że to był pikuś w porównaniu do tego co dopiero się wydarzy a wydarzy się sporo ponieważ zespół rusza w kolejną trasę- Tym razem zatytułowaną “WALENIE TOUR”
—————————————————————————–
LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha zatem? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):

„SKOLIOZA ODBYTU” 2012

„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014

„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017

————————————————————————————-
EXMETAL

Zespół ze Śląska powstały w połowie 2018 r. Nagrywamy właśnie swoją pierwszą płytę. Graliśmy między innymi na finale WOŚP razem z zespołami Warchlack i The Tree w Jaworznie. Za nami są także koncerty w miejscach takich jak Ozi Pub (Żory), Klub Gotyk (Bytom), Międzynarodowy Zlot Militarny „Enigma” czy Tyska Tawerna. W ostatnim czasie zagraliśmy również w krakowskim Garage Pub z zespołami Moonshiners i Twoyastara of Death oraz w Lublinie z zespołami Blacktrail, Maszyna i Chimera.

Łoić będą dla Was następujące persony:
:
Damian – Gitara,wokal
Kamil – Bass
Paweł – Perkusja

————————————————————————————-
Cena biletów: 40/50 zł

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:30 pm - 10:00 pm

Gdzie

Ozi Pub

ulica Stanisława Moniuszki 9