marzec, 2018

20MAR7:00 pm9:00 pmŁódź / Stand-up Comedy- Trasa 5 Majków7:00 pm - 9:00 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A

Szczegóły

Już w Marcu do Łodzi przybędzie TRASA PIĘCIU MAJKÓW. To występy pięciu różnorodnych stand-uperów. Zapewnią Wam wieczór pełen mocnych tekstów, barwnych postaci i historii, za którymi będziecie tęsknili jak za swoimi!
———————————————-
Wystąpią:

Janek Wolańczyk – Stand-Up – je je je jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię.

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno – wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej „motorówkę”. Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Wojtek Pięta – wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.

Paweł Reszela – Stand-Up Comedy – Stand-Up Comedy – to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze niex taki stary. Od 2008 występuje solowo, w u 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Juliusz Sipika – pochodzi z Łodzi, więc żarty same mu się piszą. Nie wiadomo czy bardziej nienawidzi całego świata czy samego siebie. Ma nadzieję na lepszą przyszłość.

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu występu
https://ticketos.pl/event/692/preview
https://standupbilety.pl/event/40_od-stand-up-comedy-trasa-5-majkow#buyTicket

Wstęp dla widzów pełnoletnich
Kiedy? 20 marca o godz. 19.00

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Magnetofon

ul. Zgierska 26A

X